Maci

Maci

• 22.2.2015  07:53

Snůška hovadin a, nesmyslů. Občas se film dostane do vážnější roviny, aby byl zase poslán ke dnu přehnanými scénami. Kdyby se drželi jednoho filmového žánru, možná bych hodnocení zvedl, takhle je to spíše 1,5*

• 20.8.2010  23:14

Já jsem se bavil, ale to nestačí k tomu, aby byl film kvalitní. Komu nevadí trochu krve a má rád akční filmy, ať si to pustí. Hlavně neočekávat mnoho.

• 19.8.2010  23:04

Po stravitelné dvojce, která mi nepřišla o nic horší než jednička (možná proto, že jedničku už jsem viděl kdysi dávno) mě tento díl opravdu překvapil. Silná atmosféra postapokaliptična vykreslená pouští filmu velmi prospěla. Hodně dobrý scénář doplněn pěknou kamerou dělá z filmu pro mě zatim nejlepší díl série. Uvidíme jak si "Alice" povede ve 3D.

• 26.6.2010  15:50

Pro mě by to bylo lepší, kdyby ubrali trochu té "Zohanovi úchylnosti". Děj byl prostý, ale vystihuje danou situaci a to na filmu oceňuji.

• 15.3.2010  00:12
    Earth (TV film) (2007)

Ačkoliv dokumenty moc nemusím, u tohoto jsem vydržel s napjetím až do konce. Všechny záběry byly tak strhující, všechno bylo logicky seřazeno že ve výsledku jsem si připadal jako by to ani dokument nebyl. Byl to jedinečný zážitek, na který bych se mohl koukat každý večer před spaním.

• 4.3.2010  14:35
    Phantom Racer (TV film) (2009)

Vážně mi ten film nebavil. Vraždící auto? Fakt originální kravina.

• 12.2.2010  11:56
    Disaster Movie (2008)

Disaster, čili pohroma. Tak by se tento skvost nechal charakterizovat :) Viděl jsem to v jedné hospodě bez zvuku s titulkama a i po několika pivech mi to přišlo neskutečně pitomý. Čim dál tim horší parodie. Prosím už žádné ____ movie.

• 7.2.2010  01:21
    Comeback (TV seriál) (2008)

To nejlepší z produkce TV Nova. Táhne mě to ke čtyřem*, ale znam opravdu kvalitnější seriálky. Zůstanu u 3,5*. Pan Ozzák s Lexou, dokonalá dvojka.

• 21.1.2010  17:43
    Avatar (2009)

Nejefektnější vydání se na cizí planetu co jsem kdy viděl. Po vizuální a hudební stránce nemůžu vytknout zcela nic. Je to pouze příběh, kvůli kterému jsem nucen, ač nerad, jednu hvězdu ubrat.

• 21.1.2010  13:29
    Planeta 51 (2009)

To dávam 2* hvězdy jen proto, že malé děti se u filmy hodně smáli a pobavilo je to. Mě nikoliv.

• 17.1.2010  21:43

Osobně bych charakterizoval film jako blbost, ale jelikož jsem vydržel až do konce, tak musim dát 2*. Tento styl se mi vážně nezamlouvá a absurdita situací mě svou blbostí doháněla k smíchu.

• 2.10.2009  23:57

Tak tady snad ani neni co dodat. Slovy nedokážu popsat, jak byl tento film špatný. Bylo to jedno z největších filmových utrpení, co jsem kdy zažil. Pro mě největší dno odpadů. Dialogy na úrovni předškolních dětí, efekty jako by snad ani nedělal člověk, ale "oživlá mrtvola" a kamera jako z nejhorší telenovely. Lidé, kteří jsou schopni tomuto "intergalakticky zku**enému veledílu" udělit 5*, by měli jít navštívit nejbližší ordinaci psychiatra, protože takový "paskvil", jako je tento film, se vidí jednou za miliardu let. Věřte mi, že jsem chtěl z toho kina utéct. Kdybych já vůl radši koukal do kamen....

• 28.9.2009  10:20

Už dlouho se mi nestalo, že bych po skončení filmu začal tleskat a odcházel z kina pln eufórie. Fakt to byla jízda. Mě se líbila snad uplně všechno. Zrovna poslouchám soundtrack a musim říct, že je chytlavý i bez obrazového doprovodu. Dal bych klidně i 6*, tento film by si je opravdu zasloužil.

• 30.7.2009  23:33
    Taxi (1998)

Žádný remake ani žádné pokračování neni takové jako původní froncouzský "taxík". Skvělá, skoro hodinu a pů dlouhá, zábava, která baví i po opakovaném shlédnutí. Možná to bude tím, že mě přitahují filmy na kterých se podílí Luc Besson (určitě nejsem jediný), ale nelze tomu upřít originalitu.

• 4.7.2009  22:30

Tak fajn... Vypnul sem to. Zrovna jsem dokoukal Black Hawk Down a na usnutí sem si pustil tuto nehoráznou kravinu, u které jsem skoro opravdu usnul. Takže svůj účel splnila. Jestli máte někdo podobný nápad si pustit tento odpad po nádherném filmu, tak to opravdu nedělejte. Jediné co mi přišlo celkem fajn, byla hudba, ale ta nedělá film.

• 18.6.2009  00:05

Jako by mi Cival mluvil z duše. Mam sto chutí ubrat jednu*, ale bylo to v letňáku, po pár pivech...

• 7.6.2009  22:00

Tady už jde opravdu jenom o to ukázat co nejvíc nahých bab. Ani nevim jesli si tu hvězdičku zaslouží, ale na druhou strany někerý ženský za to stály :+) A jak píše AngelAngie, prosím víc prciček už ne.

• 1.6.2009  11:42

Copak tam musíme cpát za každou cenu ufouny? Jinak pěkný výkon Shia LaBeoufa. U filmu jsem se bavil, o to mi jde hlavně, ale nemůžu jít vejš s hodnocenim kvůli tomu konci.

• 20.5.2009  22:53

Tak tohle je tedy velmi povedené dílo. To, o co se dnes snaží kdejaké komedie zparodovat, zde fungovalo bájěčně. Všechno k sobě ladilo a divák si užije bezva komedii. Dafne je prostě nejvíc :)

• 18.5.2009  19:18
    Plán hry (2007)

Je to americká rodinná blbost. Komediálních prvků je tam minimálně a Rock by se měl zamyslet, jesli mu za to stojí brát takovéhle role. Ale musim uznat že jsem viděl i horší snimky.

• 18.5.2009  11:59

Když se přeneseme přes nesmyslný začátek, začíná nám velká jízda na novo. Podle mého je to maximum, co se z daného tématu dá vycucnout. Nápad s elektřinou zde fungoval podobně jako v jedničce adrenalin, ale proč to jenom bylo horší? Více násilí, více sexu a přesto. Bohužel mi tam vubec neseděly takové ty vsuvky jako třeba bitva u elektrárny. Měl mu dát pořádně na "držku" a bylo by. No a v poslední řadě ta závěrečná bitva, to bylo spíše utrpení hodné smíchu. Ale ostatní scény mě opět potěšili a Stathamovi tyto role prostě padnou. Jen doufám, že už žádná pokračování nebudou.

• 17.5.2009  16:07

Takové nemastné, neslané. Když pominu všude dokola skloňované vypoulené morče, tak mi vznikl takový jednorázový film, na který si už nevzpomenu, ale nudný večer mi zaplnil dobře. Já jsem u toho filmu vypnul a asi proto se mi to docela líbilo. Do kina bych na to jít nemusel.

• 16.5.2009  16:02
    Pearl Harbor (2001)

Tento snímek jsem viděl nesčetněkrát. Oblíbený film, snad pro svoji délku, na krácení chvíle při cestování autobusem. A právě po každém tomto zhlédnutí mě ujistil, že milostná zápletka je do příběhu jakýmsi způsobem "vtlačená" a ruší jinak úžasný dojem z filmu. Ono to úžasné pro mě přišlo vlastně až při bombardování. To bylo precizně natočené se smyslem pro detajl. Ale jako celek musim hodnotit tak, jak jsem hodnotil.

• 11.5.2009  16:32

Hlavně nezastavit! A to film splnil. Je to tempo co žene film, a to mě překvapilo, že se to dá zvládnout i tak, aby se to líbilo. Musim říct že to asi nebude pro každého, ale jako nápad povedené. Jason Statham jako velký týpek, který se s ničim a s nikym nemazlí. P.S.: Jako fanda LP nesmim zapomenout na maličkou roli Chestera Benningtona, která potěšila :)

• 11.5.2009  13:21
    Edith Piaf (2007)

Jak píše Kleopatra, také mě chronologické skoky nepletli. Oni mě tam vadili. Hodně mě to kazilo dojem z jinak celkem povedeného filmu. Nebýt skvělé Marion, tak bych dal asi pouze 2*.

• 9.5.2009  00:29
    Star Trek (2009)

Na film jsem šel již s představou, že to bude skvělé. Ano, bylo :). Pro mě rozhodně. Jako velký fanda Star Wars, jsem si vychutnával každý okamžik z vesmíru. To, jak J. J. dokázal zachytit bitvy mezi loděmi bylo perfektní. Jak scénář, tak výprava, tak herci, vše sedělo jak mělo. Ano, bylo to hozeno do hávu moderního a někdo by mohl říct pro "teenagery", ale já to chápal jako záměr a mladí herci mi tam nijak nevadili. Přeci jenom je to začátek nové hvězdné posádky, kteří v té době byli mladí zelenáči. Je pravda, že to bylo odlišné od stávajících Star Treků, ale pokavaď to má dát vzniknout podobným kouskům, tak jsem jedině rád. Toto byl první film, u kterého jsem přemýšlel, zda pujdu znovu do kina.

• 5.5.2009  18:43
    Velkej biják (2007)

Myslim že tam byl jeden vtip, který se mi opravdu líbil. A to Stiflerovo máma. Ale proboha co ten zbytek? Prosím už nikdy více podobných filmů.

• 5.5.2009  18:43
    Děsnej doják (2006)

Stručně a upřímně: "Pánové Friedbergu a Seltzere jděte už konečně do prdele!!!"

• 17.1.2009  18:10

Tento film se pro mě stal velkým překvapením. Leonarda DiCapria jsem do této chvíle viděl jako toho něžného klučinu z Titanicu, kde mě víceméně iritoval. Nebral jsem ho jako vážného herce. Vím že účinkoval ve spoustu skvělých filmech: Letec, Skrytá Identita, Krvavý diamant, ale já se mu pořád nějak vyhýbal. To co předvedl zde, mě velice překvapilo a dokázalo změnit můj pohled na jeho osobu. Dokonce se musel naučit arabsky pro svou roli, což zvládl perfeltně. Režisér Ridley Scott mě zase nezklamal a já si odnesl z poloprázdného sálu plný zážitek.