Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Copak tam musíme cpát za každou cenu ufouny? Jinak pěkný výkon Shia LaBeoufa. U filmu jsem se bavil, o to mi jde hlavně, ale nemůžu jít vejš s hodnocenim kvůli tomu konci.

Kamarádova holka (2008)

Jako by mi Cival mluvil z duše. Mam sto chutí ubrat jednu*, ale bylo to v letňáku, po pár pivech...

Labyrint lží (2008)

Tento film se pro mě stal velkým překvapením. Leonarda DiCapria jsem do této chvíle viděl jako toho něžného klučinu z Titanicu, kde mě víceméně iritoval. Nebral jsem ho jako vážného herce. Vím že účinkoval ve spoustu skvělých filmech: Letec, Skrytá Identita, Krvavý diamant, ale já se mu pořád nějak vyhýbal. To co předvedl zde, mě velice překvapilo a dokázalo změnit můj pohled na jeho osobu. Dokonce se musel naučit arabsky pro svou roli, což zvládl perfeltně. Režisér Ridley Scott mě zase nezklamal a já si odnesl z poloprázdného sálu plný zážitek.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Takové nemastné, neslané. Když pominu všude dokola skloňované vypoulené morče, tak mi vznikl takový jednorázový film, na který si už nevzpomenu, ale nudný večer mi zaplnil dobře. Já jsem u toho filmu vypnul a asi proto se mi to docela líbilo. Do kina bych na to jít nemusel.

Po přečtení spalte (2008)

Osobně bych charakterizoval film jako blbost, ale jelikož jsem vydržel až do konce, tak musim dát 2*. Tento styl se mi vážně nezamlouvá a absurdita situací mě svou blbostí doháněla k smíchu.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Pro mě by to bylo lepší, kdyby ubrali trochu té "Zohanovi úchylnosti". Děj byl prostý, ale vystihuje danou situaci a to na filmu oceňuji.

Earth (2007) (TV film)

Ačkoliv dokumenty moc nemusím, u tohoto jsem vydržel s napjetím až do konce. Všechny záběry byly tak strhující, všechno bylo logicky seřazeno že ve výsledku jsem si připadal jako by to ani dokument nebyl. Byl to jedinečný zážitek, na který bych se mohl koukat každý večer před spaním.

Edith Piaf (2007)

Jak píše Kleopatra, také mě chronologické skoky nepletli. Oni mě tam vadili. Hodně mě to kazilo dojem z jinak celkem povedeného filmu. Nebýt skvělé Marion, tak bych dal asi pouze 2*.

Plán hry (2007)

Je to americká rodinná blbost. Komediálních prvků je tam minimálně a Rock by se měl zamyslet, jesli mu za to stojí brát takovéhle role. Ale musim uznat že jsem viděl i horší snimky.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Tady už jde opravdu jenom o to ukázat co nejvíc nahých bab. Ani nevim jesli si tu hvězdičku zaslouží, ale na druhou strany někerý ženský za to stály :+) A jak píše AngelAngie, prosím víc prciček už ne.