Deyw

okres České Budějovice
fčelí méďa

1 8 15 22 26 27 28 29 následující >>
    • 30.5.2018  00:16

pro gurmany..jak zrala prdel tomu japoncovi :D

• 28.5.2018  19:23

zbytecna sracka..nehodnotim nebo by lital odpad!

• 10.5.2018  17:19

tenhle film je takovy velky WTF a to hlavne kvuli porizkovy :D mezi takovyma hercema, hraje dost vyznamnou roli ceska.. :D uz jenom ze zajimavosti dobry (hlavne jeji manzel ma prijmeni Ocasek, ja myslel ze si delaj prdel, ale to je real vole :D ), ale film je lepsi prumer..presne takovy to kdyz se neco sere tak se posere vsechno a je to vpici.. :D

• 7.5.2018  17:26

palba jako krava :D polivka top forma :D

• 2.4.2018  21:50
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

kinnaman je buh!

• 13.3.2018  21:36
    Bite (2015)

je to mozna lepsi nez to druhy bite ze stejneho roku..super particka (vinnie je borec!) napad super barak zavrou okna a kundy chtej krev..ale je to proste levnej shit a je to silne citit..obcas to byla sranda..vcelku nesehnatelnej kus - diky pitryx si frajer!

• 13.3.2018  21:34
    Kill Kane (2016)

ty vole chudak bijec vinnie.. :( zaslouzil by nejakou top pecku a ne takovyhle braky dtv..nejvetsi badass herec a dostava takovy sracky :(

• 12.12.2017  22:28
    Circle (2015)

Ty vole! tohle bylo hodne zajimavy..az natolik zajimavy, ze to ani nedokazu hodnotit protoze to je od sracky az po normalni stolici :D dobrej namet, napad..ale je to nudny jako jit do kostela..

• 26.9.2017  00:11

Ty vole tohle je strasny...ten tlustoch na kresle by mel dostat oskara za nejstrasnejsi vykon v historii..ty jeho vyrazy ty vole ja chciju..a ta krava co jecela celej film taky..nejlepsi scena jak ji mlati smetakem a ona u toho rve jak u mnohonasobnych orgasmu...a nebo kdyz utika aby se schovala a celej utek rve jak sirena aby borec vedel kde je :D vsude ctu jak se dneska chovaj postavy ve slasherech debilne a podobny kokotiny..a tady chodej borci porad ke dverim a vzdy je lupne prez hlavu :D na borce jede kamion a on stoji a da si ruce pred drzku nez aby uskocil.. je to strasnej brak ty vole..dneska nekoukatelny strasny..vubec nechapu to hodnoceni vole mozna na tu dobu to bylo neco unikatniho a dobryho ale na to ja seru..celisti sou taky stary jak moje mama a sou nekde jinde..tohle je strasnej vykal..ted docenuji verzi z roku 2003.. nebudu to hodnoti musel bych dat odpad a to neudelam jen kvuli kultovniho statusu filmu..

• 17.8.2017  03:02

hodne zvlastni film..je to vubec film ? takovej beznej zivot majitele firmy..s milenkou..stalo se to jen jednou.. traffic is okay..a jeste prace ktomu..zase na druhou stranu vas u toho Hardy nebude nudit a vydrzite a cekate na konec a nejakou tu pointu a ono to skonci..a jak to skonci - na to se podivejte a uvidite zda budete zklamani nebo ne..ja sem byl.. :( hardy je valec -- bez hodnoceni

• 4.6.2017  19:59

skvely navnadeni na film a uvedeni pred covenantem. :-) hype maximalni! kino jsem uz nestihl (ja vim sem kokot) takze cekam na BR

• 19.5.2017  09:40

skvely navnadeni na film a uvedeni pred covenantem. :-) hype maximalni!

• 1.5.2017  20:55

nvm..scena u kocarku a casey byly jediny dobry na tomhle filmu..jinak je to utahana deprese nic vic.. :D bez hodnoceni - je to od odpadu az ke 4hvezdam..zvlastni film.

• 15.4.2017  01:22
    Srbský film (2010)

nevim ty vole to se neda ani hodnotit...kdo film neuvidi o nic neprijde..kdo film uvidi tak mu zustane rozum stat a bude to povazovat za neco podivneho a vickrat se na to stejne nepodiva...takze hodnoceni nevim...pribeh,frustrace,bezmoc..jen kvuli statutu filmu a ze zvedavosti se na to nekdo podiva asi tak jako ja..

• 5.7.2016  13:58
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

v roce 2010 jsem videl prvni serii a byla to bomba.. v roce 2011 jsem rozkoukal druhou serii a znicilo mi to celej serial...po 5ti dilech sem skoncil a uz sem to nechtel ani videt..tedka v roce 2016 jsem se k serialu vratil..prvni serie byla proste bozska...druhou jsem radsi preskocil a pustil si posledni dil abych byl v obraze a zacal jsem 3ti serii, no uz to neni ono jak je to starsi a byl problem to sehnal, ale jediny co je na serialu zajimave a co me drzi ve sledovani je Andrew Lincoln, kterej to hraje jako svine..objevil se ve 3serii guverner a to je taky zajimava postavicka..budu pokracovat a dam report..takze 1season = 100% 2season = odpad! 3season = 80% 4sason = uz se na to nedalo divat a zase sem skoncil se sledovanim. update: 5.11.2016 - tak sem se rozhodl pokracovat... 4,5,6 serii sem vynechal nedalo se na to divat bylo to o hovne..pustil jsem si jen konec 6serie a zacal jsem 7, ktera vypada hned po 1serii zatim nejlip...skoda tech zbytecnych serii... :-( AHA koukam, ze 7 serii reziruje Darabont tak se nedivim, ze je to o nekolik levelu dal, nez ta vypln debilni...bohuzel od 2-6serie znicila serial, kterej mohl mit ultimatum.. :-(

• 30.1.2016  01:57
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Pilot navnadil, hodnoceni pridam po cele serii, ale vypada to slibne. 3dil totalni wtf a nahdera...zasral sem kreslo.. :D nedokazu zhodnotit...je to neco mezi odpadem a 3hvezdy...nic moc!

• 24.1.2016  03:12
    Sweet Home (2015)

...nedokoukal...

• 5.7.2015  02:44

zajímavé...celkem dobrej nápad... :)

1 8 15 22 26 27 28 29 následující >>