Deadpool & Wolverine (2024)

Spasitel se vratil aby zachranil kina a vlastne taky marvel…no povedlo se mu to skvele..nejzasadnejsi film tohoto roku a vlastne asi cele kinematografie (mysleno tak, ze je to dost zasadni film - kino vs streamovaci sluzby, kdy kina bojujou o preziti a veskerou navstevnost, tohle bude ta spravna jehla a zaplata, asi jako kdyz jde do kin nolan) —> troufam si rict ze zisky prekonaji vsechny rekordy…uz se tesim az to uvidim znovu a znovu..strasne skvela vec 😍 takhle se kurva tvori neco s laskou a citem..vsechno perfektni..hudba, sceny, akce…vsechno! maximum effort!

Čuník (2022)

hubeny svine sikanujou tlustou svini 😀 ty vole nejvic smutny je ze ta svine nezhubla od toho kratasu z 2018 a ve 22 je porad stejny cune 😀 respekt+

Kaskadér (2024)

skvely akcni film,skvela zabava - hrozne to pripomina feelgood bulletrain -> akorat v kaskadersem havu.. hlavni dvojka je skvela. pocta akcnakum 🤌

Abigail (2024)

Jeden z nejzabavnejsich filmu za dlouhou dobu..opravdu si o filmu nic nehledejte a budete se skvele bavit co se tam deje.. 😀 tahle parta dementu mi vykouzlila na tvari usmev tolikrat jako dlouho nic…kazdej je tu skvelej kurva a ten pribeh + co se tam deje je jedno velky wtf, ale tak strasne to bavi, ze to nejde nemilovat 😀 prekvapeni jako svine!

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Dobra sranda…ma to napad a je to prdel..takovej veselej spionazni statham - jo ten vul si to porad dava a je skvelej!

Království Planeta opic (2024)

Hm, tohle me vyndalo…cekal jsem uplnou kravinu, na trailery jsem se pak uz ani nedival..ty vole ten vizual mi ustrelil prdel..a putovani s lidoopem nemelo chybu..akce skvela,gradace,hudba, efekty, herci (ty dva lol), zaporak opicak vsechno skvely…ty efekty ale jsou fakt strop.. no a ten zaver jsem ani nedychal..strasna sila 🙏 presto slabsi nez jakkykoliv dil z trilogie (cezara proste nenahradis) 4/5 hodne silny

In a Violent Nature (2024)

Ta kamera je fakt skvělá, 70-80s look filtr, format 4:3 LUXUS, takhle by to slo.. Gore a killy jsou prumer az luxus.. Nelibil se mi hlavni zaporak, vypadal jak gumovej nateklej krypl a stou svareckou maskou pusobil az vtipne.. postavy neresime, jen loutky na porcovani…pribeh 0 ale totalne, jakoby ani by to nevadilo, kdyby to skoncilo nejak normalne a uzavrelo se to nebo cokoliv, ale tenhle zvolenej konec je totalni WTF a nechapu co to melo byt.. 😀 Takze borec vyleze z hliny, neco par vet se o nem dovime, rozseka co potka a je upnutej na retizek.. 😀 jinak ja dam slabsi 3* za tu kameru,look a gore.. jinak nic..cekal jsem vic..ale ta skorpion fatalita byla top 😀 edit: ne ty vole sere me to, ten konec to uplne domrdal..davam 2max

Zaklínač (2019) (seriál)

Po nadšení z první epizody to šlo totálně doprdele...druhá série nekoukatelná, třetí ani nebudu komentovat a tu 4tou už nechci ani vidět.. - jediná pozitivní věc na tomhle seriálu byl Cavill, kterýmu stejně házeli klacky pod nohy až se na to vysral, natož se celej seriál zrušil.. k spionffu blood origin se nebudu ani vyjadřovat - 1hvězda za cavilla a druhá za celkem hezkou Yen a Ciri - co udělali ostatním postavám to je odpad jako celej seriál, ale jsem měkkouš.