Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi

Recenze (1 142)

Klub rváčů (1999)

Asi jsem neměl všech pohromadě, když jsem dal tomuhle filmu 4*. Podíval jsem na něj znova a zjistil jsem, že je to opravdu skvělej film.

plakát

Avatar: The Way of Water (2022)

lidi jsou proste svine.. a lang je svine nejvetsi 😂 modraci jsou dobraci a je to tak kurevsky krasny, ze nema cenu neco resit..film roku/film desetileti - tohle je presne duvod proc jit do kina na film..fucking great..tesim se az uvidim znovu a znovu.. 😍

plakát

Živí mrtví - Odpočívej v pokoji (2022) (epizoda)

A je to..konec...kazdej rok teseni na nove wd je pryc..nuda nastava...hmm a co ted dpc 😳😭 spoiler: hodnoceni konce nvm, jsem rozpolceny..jsem na 3-5* 🥹 cekal sem trosku neco jinyho, nez happyending, fakt nvm 😒

Velký flám (1966)

tvle to zestarlo strasnee 🥹😳

Terrifier (2011)

me tu proste nesedi ten art jak je jinej...kratas fajn, ale ten art je tu divnej proste, videl jsem prvne kdy ho hral thorton a zvykl si na nej na hajzla jednoho :D

Denní směna (2022)

hej docela prdel, adkins typek a ten debil to tahnul nejvic 😂

Vřískot (2022)

Uz to nebavi jako driv..kokot v masce zabiji chlapce, kvuli stary zvratce, konec vykrada sam sebe z prvniho dilu.. 😳 nic moc..jednotka neprekonana

To nic, drahá (2022)

Uzasna Florence utira kredence a stara se o jednoho zkurvence..💕 Bylo to fajn, pribeh vklidu ale tahlo se to jak smrad z kanalu, konecne vyvrcholeni bylo uspokojive, ale celkem lame..takze florence to tahne je roztomila a nevim..uz to nechci videt 😒

Terrifier 2 (2022)

Takze se nam vratil nas klaun o kterym nikdo nic nevi..jen ze se jmenuje ART - no ted je mnohem vtipnejsi a mluvi oblicejem, jeho nejlepsi kousek je asi kdyz rozebere tu cubku a pak ji vosoli 😊 to se mu povedlo..par dobrejch srand vymyslel az to ke konci nedomyslel..hrdinka je hot lidl wonder woman, nadech VHSky ztoho smrdi, doufam ze se klaun vrati vy zmrdi 😊 ARTa mam rad je to muj velkej slasherovskej kamarad 😊

Terrifier (2017)

Tyjo no...ART je legenda, sice tady je takovej divnejsi a nic moc, ale dela vetsi brikule a strili po lidech i mimo sny 😂 ale neni tolika vtipnej jako ve 2ce - je best of tady je asi navsteva vecerky - je to hroznej brak, kde pribeh a rozhovory jsou navic, jediny co je dobry je proste ART a jeho kousky, dvojka lepsi a vtipnejsi 😊 ale zacinam ho mit rad