Wonder Woman 1984 (2020)

Takovej odstrel si to asi nezaslouzilo, ale vubec to tu neni - je to takova feelgood 80s romantika kde se uprosted nejak objevila ww --> i ten Pedro tady dava slusne, ale nema co vic hrat..je dobrej, ale desne zoufalej..zajimave vyuzita zapletka a bavilo me to, jen skoda, ze je to uplne jiny..prijde mi to jak nejakej starej sitcom jakdyby krok za krokem - jsou tu 3akcni sceny - jedna trapna, druha trapnejsi a ta posledni uz docela ujde.. 😃 kazdopadne je to film o prani a ja si teda preju aby Gal dostala jeste sanci a vznikl ten 3dil a byla to slupka jako ten prvni ---> klidne zmena rezisera, ale neberte nam WW, kdyz uz jste nam vzali vsechny 🥺

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Nebudu zbytecne nic psat..naprostej masterclass a nejvetsi filmova/komiksova udalost ever - vsichni ten pribeh znaji 🥹 5/5

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Hrozne silenej slowburn, kterej vypada hrozne dobre, ale ta stopaz a to tempo je zabijak..nastesti me to nevadi, ja rad pomaly veci, ale vsichni kolem me usnuli, proste je to zdeptalo..je tu stejnej fracek jak z cowebu naopak je tu lepsi a to o dost cgi monstra - ten demeter vypada fakt dobre. pribeh,vyprava je fajn - gore dobry tvle a hlavne je tu jedno jestli ses dite,koza,kokot nebo cernoch - demeter to zmasti vsechno tvle.. ale to tempo..vypadne chciplej ze zeleniny a hodinu a pul mu trva nez se dozere a film je jakkdyby ve smycce - tenhle vecer budes u kormidla ty, dostanes pres picu rano se divi ze zmizel, dalsi vecer je tam zase jinej borec a takhke se to snad 3x protoci nez je napadne stim neco delat 😂 no slabsi 3* hvezda atmoska,demeter,prostredi jako plus domov bez krys neni domov 🫵

Pavučina (2023)

Strasne super vec, takovej koktejl zanru jsem dlouho nevidel..film si vas taha az do konce, kdy po kazdych 30min switchuje a vy mate drzku otevrenou..homelander tu jede totalniho zmrda a je radost ho videt konecne i v nejakym top filmu..jsou to strasne nabity a silny 3hvezdy --> film tahne dolu malej rozpocet a cgi monstra.. ps: zkurvena zed! ted to slysim taky!

Hranice smrti (2007)

dneska trapny, amatersky, hnusny, dementni kamera, postavy, dabing..neda se to tvle 🥺

Křižovatka smrti (1998)

Driv me to bavilo, tedka v tv celkem bida tvle..vubec jsem se nebavil..to sem to driv prehodnotil..ten cernoch je spis otravnej tvle nez vtipnej a jackie jede svuj standart, akce nic moc 😞 3/5

Ruslan (2009) odpad!

odpadni film do tv..otresna kamera,akce,fighty,dialogy,hudba...uplne vsechno je tu vprdeli.. 😃 strih je uplna sracka, kdy pri fightu neni videt ani hovno..u akce tez otresny..zvukove efekty dno...uplna sracka a ten segal je fakt strasnej..nejvetsi highlight filmu je kdyz segal bezi a macha rukama a je u toho zvuk vetru 😂 chcipsem, uz to nikdy nepotrebuju videt 😃

The Walking Dead: Dead City (2023) (seriál)

Strasne jsem tomu pral uspech a aby se WD vratilo na trun..a prave diky jedne z nejlepsich postav z celeho WD - chapej Negan. A jedny prumerne oblibeny postavy, ktera mela svoje glory days diky vytrvalosti, kdyz tam byla skoro porad - chapej Maggie. Z Negana se stal ke konci WD peknej hlupak a z Maggie vecne mstychtiva mrcha, ktera kdyz se mela pomstit to nikdy nedokazala, zde pribeh spojuje tyhle dve postavy, ze by melo dojit konecne k vyvrcholeni jejich vztahu a ono to tak celkem slape, negan je furt vymekla chcanka z finale WD a hlida nemluvnou cinanku, maggie ukradnou japko a chce od Negana pomoc, kterej klasicky pomaha dluzim ti to..no a tohle vsechno je strasne fajn, protoze clovek doufa, ze se z negana stane strasne Badass Negan, kterej to byl zacne sypat hlasy a uzivat si glorykills..ono to tam je, jenze jen v jednom dile a asi 5minut a pak jede Negan klasickou svoji chcanku vymeklou a neposune se to nikam tvle vubec nikam, je to uplne zbytecny..ted spoilers: magie tam jede jill mode - approved zmutovanej walker kterej je tam 1minutu 30s pak jeste negan kdyz votevre typka strevama ven si zapamatujes jinak 0 neni tu nic.. oni tam resi jak se dostat z mesta,ze vsechny cesty jsou vpici lode potopeny borec tam vymysli strasne skvelej plan ze odplujou na mole tpc a nedokazou vyresit jak se dostat pryc resi to tam pres 5dilu a hlucha vypicena cinanka tam pripluje vole v kybliku jak ez se tam dostane tpc a pak tam celej serial je zkurvenej negr co je zranenej sotva se ubrani tvle negan ho hlida,krmi ho curaka a pak se tam objevi tahle pica z kelimku a negan ji rekne vole bez snim on te ochrani, celej serial je k hovnu a ted najednou strih jak ji odnese pres more AUTEM!!! zpatky do chalupy... jak mas v lednici ty supliky na ovoce vole tak vtom tam pripluje kunda vymrdana a voni tam resi tpc jak pryc... ze ten hlavni nejvetsi zloun potopil vsechny lode a nemaj jak se dostat pryc... Cely wd smeruje ktomu aby byly rodina chtej se usadit v nejaky osade vzdy je nekdo rozmrdaval a kdyz na konci se uz konecne meli usadit tak kazdej dement se rozutekl 😀 daryl je nekde ve francii...negan hlida nejakou kurvu z kelimku co nemluvi tvle a maggie zachranuje svyho dementniho japonce s ustrizenym prstem..ani ten rick to nenakopne proste to skonci v hovnech taky...driv meli dobrej scenar a on to tahnul ted uz je to proste vpici a recyklujou se porad dokola az me ztoho jebe a tenhle muj Angry rant je predposledni venovani WD - jeste zkusim toho ricka..ted jsem si vzpomnel na WD vyplnove dily s darylem a tim psem a ta Carol jak tak lovila mys aby uvarila vesnici tvle hned mam zase vztek dopice co stim udelali! Jeste tvle jakyho vocasa napadne v roce 2023 tocit fullHD seryjal bez HDR TYVOLEE, kdyby se na to aspon hezkou koukalo, ale i to je hnus a ja kokot tomu presto davam 3*.....

Meg 2: Příkop (2023)

Tvle, ja nevim..tady proste nefunguje nic..clovek se tesi na pokracovani a ze to bude vic crazy a statham umlati Mega pestma, ale ono je to uplne jine..zacatek je asi to nejlepsi z celeho filmu - ten trex... nevim jestli ten meg z 2018 byl taky cinsko americkej ale tady se stim fakt neserou... prvni cast je tvle jak nejaka bondovka akorat pod vodou a zraloci jsou tam jen bokem, druha cast je zase nejaka bondovka a akcni film se zralokama ve vedlejsi roli, kdy uz zbyva 30min do konce a melo by se vybalit to nejvetsi finale, kde ale zase jde spis o akcni komedii s jesterama tvle a vsim moznym..takze statham vs zralok tu je celkem maximalne 5minut ??? vubec nechapu wtf..herci nudny,trapny,nezazivny...statham je porad buh a vizual to ma v topu, ale ty sceny, kdy sli pod vodou a byla tam akce bylo tak nohovno sestrihano, ze jsem nevedel co se deje a najednou byly u vchodu tvle..no jako jsem na 1-2hvezdach, fakt jsem cekal neco jineho..zatim bez hodnoceni, musim to prelouskat jeste minimalne 1x. 🥹😞