Deyw

okres České Budějovice
fčelí méďa

• 16.12.2018  04:38
    Kostka (1997)

Mam hodne rad kostku, i ty dalsi dily i kdyz jsou to chcanky..filmy s podobnym tematem muzu, ale tenhle je fakt jeden z top - docela bych bral remake, nebo proste novou kosticku.

• 16.12.2018  04:37

skoro stejny jak jednicka..takovy proste cool vpohode...jak ten kokot de poprve do prace a de si pro oblek santy a vlepi granat ty babe jak mu dava ty hadry :D:D a nebo jeste sem chcal jak domlouval sexik tomu neschopnymu,tlustymu zmrdovi a ta negrice na nej na to ti seru debile posledne sem nemohla 2tejdny sedet jak me bolela prdel di do prdele :D:D skvela sleha ! o vanocich si to davam k cukrovi oba dva!

• 16.12.2018  04:35

Ja se pochcal.. :D skvelej bob a zbytek.. :D

• 16.12.2018  04:33
    Dravci (1999)

sem na to zvedavej..strasnej shit..nesmyslna kravina..hrozna picovina kde nebylo nic dobryho..jo abych nebyl zmrd tak prvni cast jak dou do jeskyne ze je podelal je cool,polivka v sacku je cool a ta past taky..ale jinak je to chcanka hloupa..hudba taky ujde ale je uplne wtf..a hlavne jak ho borec streli puskou na skale a borec ozije a ten debil aby do nej vysypal vsechny naboje tak po nem tu pusku hodi a skoci ze skaly je nejvetsi wtf v scenari v dejinach filmu snad..no to se posral :D a jeste takovej jump ze by se borec rozmrdal nasracku tak dopadne a je celkem ready.. :D no dopicii!

• 16.12.2018  04:31
    Gravitace (2013)

Asi nejlepsi film clooneyho i kdyz tam vlastne skoro moc nebyl :d a urcite nejlepsi film Bullock, ktera neni uplny drevo...skvelej film..radim do svoji top sbirky.

• 16.12.2018  04:30

dobra rez s affleckovou :d nebejt uchcanyho konce slo by to na 4* jinak proste nasrana buchta rube borce - dobrej revenge kousek, ale na plivu na hrob to nema :D

• 14.12.2018  23:56

kurva..epicky, ale zaroven suchy..bylo to moc dlouhy..takovy utahany jak stary kozy...bavilo me to ale sralo me to..ale je to fakt pecka, hodne tezky, je to natoceny perfektne,hodne silny momenty, ale hodne vaty a starych koz..o 40min kratsi a okej..takhle bohuzel maximalku dat nemuzu, i kdyz bych chtel !

• 1.12.2018  23:22
    Venom (2018)

smazal sem si text seru na to..venom byl dobrej ale i totalne nahovno prvni pulka top a druha pulka bida a celkem nic moc takze celkove 3/5 ale diky hardymu davam proste 4/5 ja toho kluka mam rad!

• 26.11.2018  07:37
    Kevin si počká (TV seriál) (2016)

docela pohoda pred spanim..nejvetsi prdak je bas rutten - ztoho chciju vzdycky :D

• 26.11.2018  00:03
    Westworld - Dveře (série) (2018)

Dvojka zacina hned, kde skoncila 1s - chaos a valka..zacina to slibne! hmm..ta radoby drsna kurva je fakt smesna..pak tam zacnou michat vsechny svety..jedina zajimava linka je bernard - ed harris uz me tak moc nebavi..celkem zklamani tohle no..prvni serka daleko lepsi :(

• 25.11.2018  23:00

Celkem vklidu..takovej klasickej resident..kua uz se tesim na hru na remake 2ky! jinak ze serie je nejlepsi pro me prvni a treti dil!

• 25.11.2018  22:57
    Westworld (TV seriál) (2016)

prvni serka pecka..takova western exmachina..skvele sem se bavil!

• 25.11.2018  20:40
    Blade 2 (2002)

strasna pecka nahrnuta hlaskama..chcipam pokazdy kdyz to vidim..genialni dabing..skvely sceny..pro me klasika a zabavnejsi nez lepsi jednicka.. :D

• 24.11.2018  15:59
    Outlaw King (2018)

je to strasna bomba..skvele natoceno,ozvuceno..ta posledni bitva nema konkurenci..tohle melo jit do kina, ale netflix slape jako krava a ma top filmy..herci jsou skvely, emoce slapou smutny,drsny surovy..soundtrack pecka..gore prvotridni..kazda rana je slyset,citit,videt..hrozne rad bych tomu dal plnej knedlik, ale par zmatenych strihu to celkem srazi..ale kurva seru na to dam tomu plnej kredenc..ted cumim na ten fajt a to nema konkurenci..tolik sracek,blata,krve,strev nikde neni!

• 22.11.2018  00:36
    Sestra (2018)

uplne nahovno..ze slibnyho zacatku kravina..sestra neni vubec scary jako v conjuringu..takze to dosrali. :(

• 21.11.2018  12:10

zacatek navnadi, prvni povidka prekvapi a navnadi, druha uz je tezka deprese a treti nic moc..celkovej zvrat je debilni..hodne spatny nevim kdo freemana ktomu ukecal :(

• 6.11.2018  11:13
    Alfa (2018)

jak mam hodnotit blbej film, kterej me rozbreci protoze tam chcipe pes ?:( krasna kamera,zabery,priroda,vlk,hnusny dite...no je to bajka o kokotu co se "ztrati" a hleda domov + pes...no nebudu machrovat pochcal sem se.. :(

• 6.11.2018  11:11
    22. míle (2018)

slusna mlaticka..nebejt debilnich o hovne kecu marka s totalne debilnima strihama tak je to akcnak jak prase...takhle je to jen dobrej akcnak utopenej ve srackach - zaver slusnej, prestrelka prez celej film slusna..silny 3*

• 6.11.2018  11:10

tohle me rozdrtilo kulicky..temny a pocit bezmoci, kde clovek nevi komu muze verit a je na vsechno sam..brolin a toro vali jak svine..nebej horsiho konce (dle me) tak bych dal plnej knedl.

• 6.11.2018  11:08
    Daredevil - Season 3 (série) (2018)

uz asi 6dilu se tam neco deje a kazdej se na neco pta a ten mu odpovida odpovedi typu: "kdyz sem byl malej tak jsem meli..." kecani o picovinach ktery by se veslo do 1-2dilu, nic zasadniho se nestane..jediny co si ztoho clovek zapamatuje je skvela one shot prison bitka + ta bitka v kanclu..jinak je to bida a des...a uz sem pekne nasranej ale uvidime dal..vse v puvodnim komentari. asi nejslabsi serka/ stejne dobra jako prvni - takze nic moc 3/5 - neni tu nic extra

• 6.11.2018  00:42

dobrej funny bond.. :D jak chtel zajebat toho mopsa :D

• 2.11.2018  23:16

ty vole..posral sem se,pobrecel si..jestli nebude oskar tak nerozumim nicemu!

• 22.10.2018  12:17
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

tohle byl zas pruser..to ze iron fist byl zlutak a tady ho hraje amik je mi u prdele..ale je to nudny..proste borec chodi bos vsichni ze je mrtvej a pak teda vsem dokaze ze je to fakt on a uz to lita, cernoska ho dava dohromady, neni na to sam..no sjel sem to cely ale ostatni serie vynecham, i ten negr ve tme se mi nelibil a tak to nebudu sledovat - jedinej punisher a jakstaks daredevil ujdou ale je to tak natahovany jak prase

• 21.10.2018  23:28
    The Haunting (TV seriál) (2018)

prvni dil nic moc.. :( nesedi me ten styl vypraveni..uvidime co se ztoho stane dal..celkem dobrej konec..druhej dil furt nuda..nejlepsi na tom bylo to asi jak jim pochcipali kocky v krabici..tvle zatim 6dil..docela nahovno vole takovy nic no..nechapu hodnoceni pokud nebude nejaky brutalni top zvrat a konec..

• 21.10.2018  01:45
    Delirium (2018)

strasna kravina..nefunguje tu nic..je to strasny..totalni ztrata casu! nejlepsi na celym filmu je ten dum a baba ve sklepe!

• 21.10.2018  00:18

vanocni chcanka2 - christen bell nejlepsi..jinak fakt sranec..idealni do tv na vanoce jinak kokotina

• 21.10.2018  00:16

nic moc vole..nejvic si to uzival ta neznama herecka ktera natrhne mile prdel! par vtipu bylo jinak nic

• 20.10.2018  02:00
    Calibre (2018)

Bajka o dvou kokotech co jedou na lov a sejmou fracka..skvelej nervak a napinava podinava kdy cekate jak to vygraduje, ale konec to celkem zamrda.. skoda, prozival sem to jak svine!

• 19.10.2018  21:40
    Arizona (2018)

3* za dannyho :D jeho hlasky,kokotiny a vaznost nemeli chybu..skvelej magor :D sem to nadhodnotil..davam 2*

• 19.10.2018  11:16
    Halloween (2018)

Fajn..ja se posral! nejlepsi dil, tady je michael opravdova bestie kde to killuje jako svine a bere to domek po domku..bez zadnych kecu (jen funi,dejcha) a jede jak masina..velkolepej stret ke kterymu to speje je ultimatni zaverecna 20minutovka, ktera je proste skvela a naslapana a kdy uz dojde k tomu stretu a nejakym emocim tak jsem fakt cekal ze by mohl michael neco rict, ale on tam stoji jak kamen bez emoci, fakt pecka..a ta hudba dotoho kurva to je lahoda..nejvic me na filmu srali ty pubertalni sracky jak hrozne party,zitra skola picovina vole proc to tam cpali :( ale jinak je to jizda jak krava!