Lucifer - Série 6 (2021) (série) odpad!

Ty vole to to nemohli ukončit 4 serii ? ten konec by byl tak pěkný ale né oni to prostě museli zkurvit přitom jsem do toho vkládal naděje když to dostal netflix ale je vidět že i mistr tesař se někdy utne, tak že pokud se někdy budete dívat na seriál lucifer tak doporučuji skončit u 4 řady protože pak do jde už jenom do háje.

Božský Evan (2007) odpad!

Bože po celkem vtipném a dobrém božském brucovi příchazí tahle trápná napodobenina, a vážně nechápu proč hlavně dělali pokračovaní u filmu který ho vůbec nepotřebuje.

Merlinův učeň (2006) (TV film) odpad!

Vážně nechápu jak mohli něco takového zprznit, merlin z roku 1998 je i na svůj rok celkem kvalitní fantasy záležitost kterou mám rád, ale tohle má do dobrého filmu opravdu hodně daleko a je my líto že se do toho Sam upsal, tak že pokud máte rádi původního merlina tak rozhodně uděláte líp když tenhle kousek úplně vynecháte a zapomenete že existuje.

Rivalové (2013)

Za mě se jedná asi o jeden z nejlepších závodních filmu co jsem zatím viděl, a to nejsem ani fanda f1, ale tenhle film mě neskutečně bavil a rozhodně by ho měl vidět každý.

Nedotknutelní (2011)

Za mě rozhodně jedna z nejlepších komedii co jsem zatím viděl a ústřední dvojice herců taky za to stojí tak že pokud hledáte zábavný a někdy i dojemný film tak je to přesně pro vás ;)

Temný rytíř (2008)

Tak tohle je za mě asi nejlepší batman, a Christian Bale tady podává úžasný výkon, ale rozhodně se nesmí zapomínat ani na jeho hlavního soka a to jokera v podaní Heata ledgera který je zkrátka dokonalý v jeho roly, takhle skvěle zahranou postavu a ještě záporáka se zkrátka nevidí, ale ani ostatní herecké obsazení nezaostává a všichni podavají skvělí výkon, tak že pokud jste tenhle film ještě neviděli tak děláte hroznou chybu a za mě se jedná o dost možná i nejlepší komiksový film co jsem zatím viděl !!! ;)

Bojovník - Série 2 (2020) (série)

90 Procent, Jako nebudu lhát ale druhá série je snad ještě lepší jak ta první a vše je tady dovedeno skoro k dokonalosti, jenom teda co se příběhu našeho hlavního hrdiny týče tak byl trošku upozaděn a dostali tak prostor i vedlejší postavy které jsou rozhodně zajímavé a mají co nabídnout, a bojové scény v téhle sérii jsou snad ještě lepší jak v té první a doslova jsem jenom koukal s otevřenou pusou, jenom teda škoda že to končí celkem dost otevřeně :( tak snad doufám že se dočkáme i 3 serie protože tenhle seriál si to rozhodně zaslouží ;) PS: jinak za absolutní vrchol druhé řady považuji díl 9 který je zkrátka nepopsatelný zážitek a něco takového se prostě musí vidět ;)

Bojovník - Série 1 (2019) (série)

80 procent, Tak pokud máte rádi tenhle typ žánru a zasazení tak tomuhle seriálu rozhodně dejte šanci už od prvního pilotního dílu mě to neskutečně chytlo a nepustilo, a co se týče akce tak ta rozhodně stojí za to a nebojím se říct že na poli seriálové tvorby se jedná o opravdový skvost, a i příběh rozhodně stojí za to a jednotlivé postavy si rozhodně oblíbíte a dokážete se do nich i vcítit a pochopit jejich motivace, všechno je i krásně natočené a až na pár malých chybiček je to rozhodně kvalitní dílo které stojí za váš čas ;)

Pěstní msta (2022) odpad!

Bože jako vážně tohle někdo natočí v roce 2022 ? jako sorry Iko ale ani tenhle film už nezachráníš od toho jak je ve filmovém průmyslu uplně zbytečný !!!