Králova řeč (2010)

Doufám, že se Colin Firth při přebírání Oscarů nezakoktá, a kdyby náhodou jo, Geoffrey Rush mu možná na pódiu pomůže. Přál bych jim ty plešouny.

127 hodin (2010)

Black Swan zatím zůstává na pozici číslo 1, i když 127 hours k tomu neměl daleko..

Ďábel (2010) odpad!

Dodíval jsem se, a to se tak debilních filmů stává často. Devil není originální, prakticky všechno,co se ve filmu děje, se dá 15 minut předtím tušit, herci jsou otravní, jednání lidí ve výtahu nelogické (jo, jsme tady sami dva, odložíme střepy, ať mě můžeš zabít). Všehovšudy se mi na filmu líbili úvodní titulky vzhůru nohama.Ty alespoň za něco stály.

Pohřben zaživa (2010)

One man show Reynoldse, který prostě a jednoduše zaválel a vytvořil mi tak výborný klaustrofobický zážitek.

Santa je úchyl! (2003)

Ideální "polib mi prdel" komedie na zlepšení nálady.

Peklo s princeznou (2009)

Tereza Voříšková je kus, a proto jsem se i dodíval. Jinak je to veskrze průměrná pohádka, která ničím nevykukuje, jen snad krásnými scenériemi Českého ráje.

Černá labuť (2010)

Poslední slovo ve filmu to vystihuje.

Město (2010)

Po Gone baby gone nás Affleck dokáže stále překvapit. Silné, emočně vypjaté drama, které vás ani na chvíli nenechá spočinout. Dobré herecké výkony jak Afflecka tak Rebeccy Hallové či Jeremyho Rennera vytvářejí uvěřitelný příběh plný zvratů a překvapivých rozuzlení. Palec hore!

Uprchlík (1993)

Po Indiana Jonesovi asi můj nejoblíbenější Ford. Spolu s Lee-Jonesem ztvárnili parádní role, které se jen tak nezapomínají. ,,Hey Domesi, co děláš?" - ,,Přemějšlim".... - ,,Tak mi vymysli koblihu a kafe!"