Apokalypsa: 2. světová válka (2009) (seriál)

...a na konci mi bylo do pláče. (nejlepší dokument o válce, který jsem měl možnost vidět).

Kuky se vrací (2010)

Příběh jako každý jiný, ale! Byla to pastva pro uši a oči,postaral se o to dabing a vizuální zpracování.

500 dní se Summer (2009)

Romantický film trošku jinak....vtipně, svižně a netradičně.

Souboj Titánů (2010)

Takovou ostudu udělal tento remake, až je mi trapně za něj. Sam hraje jak umí, ale špatný scénář a totálně osekaný příběh nezachrání ani on. A vzhled bájnému Krakena.......jak by řekl Barney :.....oh, please.......

Živí mrtví (2010) (seriál)

PO PILOTU: A sakra! Syrovost každým coulem a přece je tam hromada citu. (Sniper v okně).

Volný pád (1993)

Hlavní hrdina to prostě jen neměl lehké a neunesl to...Jinak s ním soucítím, jen ke konci mi vadilo, že byl vykreslen jako ten ,,zlý,, , aniž by ho kdokoli pochopil.

Red (2010)

Vkusná podívaná, která mne alespoň na rozdíl od A-teamu bavila a rád se na ni podívám znovu. Malkovich ve scéně s prasátkem prostě nemá chybu, Willis vypadá v posledních 7 filmech pořád stejně( a stejně mne pořád baví), Helen Mirren bych potkat na ulici opravdu nechtěl. Jako parta tvoří něco, co mne opravdu bavilo jako máloco za poslední dobu.