Lék (1995)

Krásný film o přátelství a ošklivé nemoci spojené se strachem blízkých o danou osobu a jeho zdraví. Film, který má sice jasně daný a předvídatelný konec, mě byl schopen bavit po celou dobu stopáže. Způsob jak režisér uchopil a představil život dítěte s tímto typem nemoci byl zde proveden velice POVEDENĚ a já ho můžu jen doporučit. 7,5/10

Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)

Obrovská pecka, v podstatě je to to nejlepší, co nám Adventure time nabídl, k tomu je to překrásně naanimované a suprově napsané. V každé epizodě se dozvídáme vše, co každého velkého fanouška po konci seriálu zajímalo a nad čím si lámal hlavu, pro mě suprový přídavek, už tak k velice povedenému seriálu. SPOKOJENOST 9/10

Blue Giant (2023)

I přes to, že k Jazzu nemám žádný vztah, tak mě tento film byl schopen uhranout na velmi vysoké úrovni. Co se mi na filmu líbilo nejvíce, jsou určitě zajímavé postavy, především ústřední trojice, která spolu tvoří velice zajímavou chemii a bylo zábavné sledovat každou sekundu jejich vzájemné interakce. Příběh o mladém klukovi a jeho snu stát se populárním Jazzovým hudebníkem, může někomu přijít jako ohraná pohádka, ale mě to přišlo originálně a zábavně pojaté. V momentech kdy film používá 2D animaci tak jsem koukal s otevřenou pusou, jak krásně to vypadá, jenže když film používal 3D modely postav, tak se mi na to ani nechtělo koukat, jak nehezky to vypadalo a jak zvláštně se postavy pohybovaly, bohužel je to ten největší problém, který byl dost využíván, především u hudebních scén, což tvoří velkou část filmu. Co ale musím vypíchnout tak je překrásná paleta barev, která perfektně doplňovala každou tóninu hudby a každé nadechnutí daných postav. Trvalo mi vážně dlouho, než jsem tento film sehnal a jsem vážně rád, že se tak povedl. DOPORUČUJU 8/10

Moje holka je démon (2024)

Netflix znovu zasahuje se skvělým anime filmečkem, který se sice nestane žádnou kultovkou, ale určitě zabaví. Musím uznat, že všechny Netflix anime filmy mají velice podobnou animaci, která se mi velice líbí a dodává těmto filmům na kvalitě. Příběh sice není nijak přelomový, ale funguje jako skvělé fantasy Road movie, při kterém potkáváme spoustu zajímavých postav a situací se kterými se naši hrdinové musí vypořádat. Hlavní dvojice hrdinů tvoří moc hezkou chemii, ale jak jsem už psal, není to nic převratného. Pokud hledáte pohodový anime filmeček u kterého vypnete, tak toto je přesně pro vás + překvapilo mě, že zde tvůrci zmínili i Českou republiku, což se v anime moc nevidí. DOPORUČUJI 7,5/10

Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog (2021)

A cenu za nejhorší Scooby film získáváááá. ANO, tohle je jednoznačně nejhorší animovaný Scooby, film obsahuje stupidní děj, nezajímavé nové postavy, nudnou zápletku a hlavně nulový humor, který já prostě očekávám a když mi to není film schopen dopřát, tak má u mě smůlu :D. 3/10

Alvin a Chipmunkové (2007)

Řikejte si co chcete, ale koncept tří mluvících Chipmunků, kteří se chovají jako lidi a k tomu ještě zpívají je prostě PURE ZÁBAVA a mě to prostě baví. Samozřejmě je to hloupoučké a plné klišé, ale ten film po vás ani nechce nic složitého, jen vás chce pobavit a ukázat co všechno se dá za pomocí CGI vymyslet za blbiny + Jason Lee tu hraje fakt suprově a rád bych viděl BTS kde mluví k plyšákům vypadající jak Chipmunkové. Skvělá rodinná komedie, která mi zpříjemňovala dětství. 7/10

X-Men '97 (2024) (seriál)

To me, my X-Men . Musím přiznat, že jsem tomuto seriálu zpočátku vůbec nevěřil a dost jsem ho ignoroval, možná to bylo i kvůli neznalosti původního seriálu z devadesátých let. No a když jsem začal se sledováním, nemohl jsem přestat, ať už skrz COOL animaci, zajímavé postavy, originální příběh, zajímavé a hravé akční scény, emoční scény, PECKOVNÍ dabing, prostě vše co od takového seriálu čekáte. Pokud je něco co může spasit MARVEL, tak jsou to animované projekty, které jim vážně jdou a já v tom vidím budoucnost. Samozřejmě se nejedná o bezchybný seriál, nějaké díly byly slabší, ale i přes to se jedná o PECKOVNÍ SEROŠ + úvodní znělka je totální BANGER, kterou jsem ani jednou nepřeskočil. 9/10

Batman (1992) (seriál)

I Am Vengeance. I Am The Night. I Am Batman! Konečně jsem dokoukal tento legendární seriál, a jsem vážně překvapen. Úroveň animace je vážně neskutečná a díky novému stylu animace (Dark Deco), který tento seriál vytvořil, to dotváří dost temnější atmosféru už do dost temného Gothamu. Ale DÁMY A PÁNOVÉ, ten dabing, to je prostě jinde, v celém seriálu jsem si ani jednou nevšiml špatného dabéra, všichni byli prostě perfektní, především trojice BATMAN, JOKER a HARLEY. Ani u jedné epizody jsem se nenudil, ale je jasné, že se zde našlo pár epizod, které byly vážně zvláštní a u některých epizod mi i přišlo že se z Batmana spíše stal Superman, protože překonával všechny fyzické zákony, ale chápu, že se to tvůrcům v danou chvíli prostě hodilo, nebo byli líní vymýšlet něco jiného. Ten kdo tento skvost ještě neviděl, tak prostě musí. VÁŽNĚ PECKA 9/10

Batman (1997) (seriál)

Povedené pokračování, které sice lehce zaostává, ale nijak neuráží svého VÝBORNÉHO předchůdce. Animace a styly různých postav se někdy kompletně liší od jejich vzhledů v BTAS, ale to je i z důvodu menšího rozpočtu a jinými animátory. Líbí se mi, že seriál pokračuje již v zajetém příběhu a příjemně navazuje na předešlé epizody z BTAS, především musím vypíchnout Harley Quinn, kterou jsem zde miloval ještě více než v původním seriálu a společně s Poison Ivy zde tvoří skvělou chemii. SPOKOJENOST 8/10

Ať vás Síla na Den matek provází (2024)

Miluju Simpsonovi, ale tyhle poslední kraťasy už se Simpsonovými nemají nic společného, jedná se pouze o reklamu a mě to vážně štve. Mrzí mě co Disney se Simpsonovými dělá a jaký negativní vliv to má pak na fanoušky, kteří na tomto seriálu vyrůstaly. Bohužel jsem se ani jednou nezasmál, animace jiných Disney postaviček byla někdy vážně odpudivá a až zastrašující, ale hlavně to nemělo žádný děj ani pointu, jak říkám, prostě JEDNA VELKÁ REKLAMA. 4/10