Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Stallone sa vrátil a po Rockym vzkrieskil aj Ramba. A vrátil sa poriadne brutálne. Nový Rambo je tak povediac nezávislý film v ktorom Rambo porcuje svojich nepriateľov na kúsky. Jedinou vadou je, že film je príliš krátky.

Transformers (2007)

Michael Bay sa konečne pohral do sýtosti s vojačikmi. Super efekty, megakrásna Megan, nadupané americké autá a do toho super hudba. Jasné, že niekomu nesadne trápny scenár a suché dialógy...ale o to tu predsa nejde. Čo viac si priať. Prvý film, z ktorého som išiel z kina ako ovalený.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

1.séria za 4*...2.séria za 5*...3. séria za 3,5*.... Veľmi zvláštny seriál, v ktorom by tvorcovia urobili lepšie keby ho ďalej nenaťahovali a nechali ho ako 14-dielny pôvodne plánovaný mini-seriál. 1.séria bola dobá, lenže po polovici to žačalo škrípať. 2. séria prekvapivo napínavá, lenže 3.séria je len varením z vody...So začiatkom 4. série musím ubrať na 3*...Možno sa to zlepší...Možno...

Ztraceni (2004) (seriál)

K tomuto seriálu mám vytvorený určitý citový vzťah.:) Seriál plný záhad a tajomstiev v ktorom budete niekedy naozaj stratený. 1. séria je vynikajúca, zoznamujete sa s ľudmi z lietadla, 2. séria je prevažne o luďoch z druhej časti lietadla, 3. séria- po prevažne slabšom štarte maximálne ultimátne finále, kde tvorcovia ukázali že to naozaj vedia. 4. séria- videl som zatiaľ 8.dielov a musím povedať že po 1. sérii je zatiaľ najlepšia, striedanie flashbackov a flashforwardov je skvelá vec. Lost je pre mňa v súčastnosti jednoznačne najlepší seriál.

Hostel II (2007)

Pokračovanie nudného, trápneho hororu, ktoré dopadlo ešte horšie ako predchodca. Dá sa vôbec takto klesnúť? Eli Roth nám to názorne predviedol, z neho režisér (aspoň tých shitty movies) nikdy nebude.

Hostel (2005)

Trapny, blbý, priam hororovo hrozne natočený "horor", ktorý ani nie je horor ale paródia (hlavne pre nás, slovákov.

Gladiátor (2000)

FIlm Gladiátor je predovšetkým historickou fikciou o jednom veľkom hrdinovi,tj o generálovi,ktorý sa stal otrokom, otrok ktorý sa stal gladiátorom a gladiátor ktorý premohol cisára..Scenár slabý až stupidný, samozrejme že historické fakty museli byť nahradené niečim lepším, aby bol príbeh adekvátne prispôsobený Hollywoodskym veľkofilmom. Russel Crowe ako Maximus je super, no páni akademici sa sekli a Oscar mal podla mňa putovať Joaquin Phoenixovi. Jednoznačne forma víťazí nad obsahom. Prekrásna hudba Hansa Zimmera, super réžia Ridleyho Scotta. Film si pozriem rád znova i po 9-10krát.:)

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

1.Musím sa priznať,že som tento film konečne po 17 rokoch videl. 2.Musím priznať že triky boli na tú dobu, ale aj sú vynikajúce. 3. Musím priznať že som konečne videl jeden z najlepších akčných sci-fi filmov!