BoJack Horseman - Hank po setmění (2015) (epizoda)

5-Naladil jsem se na dobrou vlnu 4- dneska jsem to moc nefeeloval no. Co se dá dělat episoda to byla dobrá ale po rewatchu už ne nejlepší. Tak se snad bude líbit po dalším rewatchu.

BoJack Horseman - Velká láska (2015) (epizoda)

4- U tohodle dílů jsem si i docela bavil 4-krásný díl jako každý. Po rewatchi jsem více ocenil poslední speech. Krásně řečeno

Záhada Blair Witch (1999)

Tenhle film s hodně nízkým budgetem vidělal 3 krát víc než měl v základu btw. Když jsem se na to koukal tam jsem měl husí kůži. takhle dobrý horor nikdo v poslední dekádě nenatočil. Po lese je nahání neznámá postava a vy jenom čekáte než na ně zaútočí ,ale ty nervy. 9/10

Pearl Harbor (2001)

Film je do poloviny filmu jenom o líbání, flirtování a zbalit jednu holku ,ale po druhé půlce se to začně rozjíždět a na Ameriku zaútočí Japonsko. Chápů že kdyby tam byla ta druhá půlka ten film by byl hrozně krátký ,ale to jako tam nemohly nacpat něco jiného??? 6/10

Na hraně zítřka (2014)

Když jsem na ten film chtěl podívat po prvé nečekal že se mi to bude líbit,ale tenhle film s geniální zápletkou opravdu nezklamal. Každou smrtí se příběh nějak posune a je pořád nějak zajímavý. K tomu hvězdné obsazení no prostě geniální film 9/10

BoJack Horseman - Po oslavě (2015) (epizoda)

4-Mě baví ta blbost s princeznou Kerolin a Vincentem ale bylo vidět že to musí skončit    4- Epizoda by pro mě skončila s nízkým hodnocením nebýt sceny s Diane a Mr.Peanutbutterem. Ti dva byli tak cute spolu. bohužel tahle epizoda byla jenom začátek velké tragédie mezi nimi. Někteří lidi prostě k sobě nakonec nepatří.

BoJack Horseman - Bez usmíření (2015) (epizoda)

4-Epizoda na rozloučení se starým kamarádem taková v pohodě epizoda 4-podobný názor. Konec je krásný až vám to dá úsměv na tvář. Ale jsou tam místa u kterých jsem se prostě nudil.

Taxikář (1976)

Tenhle film je hodně zajímavý ,ale já prostě nejsem na starý filmy a proto jsem dal 3 hvězdy. Film se točí kolem jedné postavy(Travis) která chce vyčistit město od všech lidí co špinilo město kde žil a tak chce zabít člověka co chce být starou. Nepovedlo se to a tím pádem místo toho jde osvobodit mladou prostitutku a protáhne se to spomalenímy záběry a spoustou střihů které byly na mou trpělivost dost. Jinak se my film líbil s geniálním soundtrackem který se táhl celým filmem ale nevadilo mi to. 6,5/10

Blade Runner 2049 (2017)

Je mi jedno co lidi o tomhle filmu říkají ale jednu věc mi nevyvrátí a to kinematografii tohodle filmu. Denis prostě v tomhle umí a jeho ostatní díla to dokazují. Chtěl bych aby lidi pochopili význam a zápletku tohodle artu. A taky se mi hrozně líbil konec filmu,když ve vás po zhlédnutí zůstane prázdnota a civění na to co jste právě viděli 9,5/10