Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
hulkowaaa
Karolína
Praha, Hlavní město Praha, Česko
studentka OA
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Krimi
Drama
Krátkometrážní
Animovaný
film
seriál
hudební…
TV film
pořad
Česko
Československo
Francie
Velká Británie
USA
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Vyprávěj
(2009)
Čtvrtá hvězda
(2014)
Sanitka
(1984)
Chalupáři
(1975)
Ochránce
(2021)
Trpaslík
(2017)
Bylo nás pět
(1994)
Případy 1. oddělení
(2014)
Volha
(2023)
Metoda Markovič: Hojer
(2024)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Cibulka_C