Clona (2008)

Pomerne veľká nuda zakončená zaujímavým koncom, atmosféra nulová, hlavná hrdinka nesympatická, hlavný hrdina sympatický. Na vyplnenie nudy áno, na filmový zážitok ani náhodou.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov, čo som kedy videl. Mrazivý náhľad do sveta, kedy technológia nežije pre ľudí ale ľudia pre technológiu. Silné sú najmä extrapolacie dnešných zdanlivo neškodných technologických fenomenov dotiahnuté do absurdných rozmerov (hodnotenie ľudí na internete, blokovanie, virtuálna realita...). Najlepšie je na tom to, že je to vysoko pozeratelne. Nenudí to, hneď vás to vtiahne do deja.

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda)

Áno, absolútne štandardný vyjednavacsky triler, ale tak úžasne natočený. 4 slzy a 5 hviezd

Červený drak (2002)

Pre mňa ešte lepšie ako Hannibal a porovnateľné s prvým dielom.Tentokrát už nielen Hopkins, ale aj Fiennes a Norton zaváleli. Nepríjemný pocit sa ma držal celú dobu a uľavilo sa mi až keď mal Dolor- Hide (Dolorhyde) guľku na správnom mieste.

Číslo 9 (2009)

Moc ma to za srdce nechytilo. Ale napad to bol slusny.

Dallas (1978) (seriál) odpad!

Za tú pasáž bez Duffyho a jej vysvetlenie.

Daredevil (2015) (seriál)

Absolútne najlepší marvel seriál. Má to všetko. Akcia, napätie a ten pribeh je skvelý!

Daredevil - Season 3 (2018) (série)

Asi najlepší marvel, čo som kedy videl. Nemohol som sa od toho odtrhnúť. 100%