• Krátkometrážní

Avatar (2009)

včera jsem dala 4 hvězdy a dnes cítím potřebu to ujasnit: jsou za skvěle vykreslený zcela jiný svět a za to, že tak dobře fungovalo propojení skutečnosti a uměle vytvořeného světa. jinak nuda, předvídatelnost a klišé, po ránu jsem si s hrůzou uvědomila, že druhá polovina filmu je prakticky nejenom zcela zbytečná, ale zbytečně jej zatěžuje výše zmiňovanými prvky. takže zpracování ok, ale všeho moc škodí

15/67: TV (1967)

@panjosef: srovnání s televizí? tam jde o to, že se kouká do dálky. fernsehen. proto televize.

Rodina je základ státu (2011)

bála jsem se. věřila. fandila. smála se. takhle jsem si český film neužila hodně dlouho - zvlášť, když to člověk porovná s těma uspěchanýma rychlokvaškama, co poslední dobou vznikají. už teď se těším na dalšího Sedláčkův film, tenhle borec válí čím dál víc

Tron (1982)

enjoyed every bit

Sherlock - Unaired Pilot (2010) (TV film)

Hodně dobrý. Alespoň vynikne srovnání se seriálem, který je NEUVĚŘITELNĚ dobrý. Všechny výborné nápady viditelné v pilotu jsou v něm vypilované k dokonalosti po všech stránkách. Tohle je "jen" televize. Seriál už je tzv. "quality television".

Kuky se vrací (2010)

škoda že scény s lidmi působily často nepřesvědčivě, když už člověk přistoupil na tu lesní estetiku. a co astma, má se to snad chápat tak, že ho kuky nacpaný peřím vyléčil, aby mohl chlapeček na jaře pařit na kole? v tom případě je to lepší než mistr kixboxu. víc vítek nemám, jen samou chválu

Americký pop (1981)

Ze začátku jsem si říkala WTF, ale film nabíral s každou další epochou a přelivší se hlavní postavou grády až se v sedmdesátejch a osmdesátejch dostal do neskutečnejch obrátek. wow

Ferda Mravenec (1960) (seriál)

obraz-zvuk :( , ale hlemýžď rulezz!

Škleb (2011) (amatérský film)

Kromě tradičně nezvládnuté zvukové stopy VÝBORNÉ, tleskám hlavně kameře.

Komedie plná smrti (2010) (amatérský film)

wow, tak tohle má pořádnej drajv! nebojím se říct že jeden z nejlepších amatérských filmů, které jsem za posledních pět let viděla. Výbornej scénař. Super zpracování. Herecké výkony paráda (většinou) - Masner prostě výbornej! Jen jedna věc mě bolela: Možná je to autorský rukopis, na ten zmršený zvuk a několik bijících se stop si ale nikdy nezvyknu. Naštěstí to tady bylo méně strašné než v jiných H filmech, občas i "pasoval", navíc "drsný napětí přebudující efekt" dost zmínil symfonický orchestr. "Olomoucká nová vlna"? Proč ne!