• Fantasy

Nebe s.r.o. - MatriXXX (2023) (epizoda)

Tak tohle je skvělý díl, smála jsem se snad od začátku do konce.

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Pokud máte rádi ONE MAN SHOW, běžte do kina. Já jí ráda mám. V kině jsem se bavila, občas mi spadla brada a odcházela jsem s myšlenkou, ty vogo jak?  Nechyběla mi tam akce, humor, romantika, upřímnost, wau momenty.  A hvězda navíc za dogauto 🐶 Jo a takové ticho jsem u titulků ještě nezažila.

Jurassic Games (2018)

Co musím zmínit jsou postavy, nejen že každý má svou vlastní osobnost, ale od začátku jsou představené v klidu ikdyž dobře, takže se v tom divák neztratí. Ze všech tvorů je stejně největší predátor člověk. Efekty na béčko skvělý. Hvězdička navíc za moderátora.

Krásky z Dubaje (2021)

Já jsem prostě z té polské kinematografie za posledních pár let nadšená. V tomhle případě jsem se celý film užila, bavilo mě prostředí, děj i většina herců. Za mě ideálně natočené, film nese spoustu emocí, témata k zamyšlení i zarážející momenty. Já se bavila.

American Horror Story - New York City (2022) (série)

No, tak mě se série líbila na 4*, na 5* kdyby nebylo těch posledních dvou dílů, který by stačil asi jeden. Nějak asi chápu co tím chtěl básník říct. Pokud vám nevadí homosexuálové, a mě nevadí, je na co koukat, herci za mě skvělí, neokoukaní, především se mi líbilo koukat na Thea a Gina. Všechny postavy skvěle zahrané. Dál pozor - SPOILER. Homosexuální tématiku a jejich rychlé vymírání na nemoc jsme mohli vidět i v několika jiných filmech třeba Stejná srdce (TV film) (2014) mimochodem od stejného režiséra, jen s obměněným obsazením, ikdyž ne 100%. Přidaná linka alá Dahmer je zajímavá, a víc nechutná než zmiňovaný seriál. Myslím, že se to nešťastně sešlo, a NYC by vyvolalo mnohem větší bum, kdyby Dahmer ve stejném roce nevyšel o něco dřív. I tak by to vše bylo skvělé, ale jak už zde v komentářích padlo, ne v AHS. I tak, vzhledem k obsazení a ději prvních osmi epizod volím 4*.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série)

Já se bavila. První díly mě nijak nenadchly, ale čím déle jsem soutěž sledovala, tím více jsem se těšila na další. Bavili mě soutěže.

Umbrella Academy - Sedmero zvonů (2022) (epizoda)

Zajímavé, díl co budí snad víc otázek, než se dočkáme odpovědí. Taťkovi jsem fandila, překvapil mě.