Schindlerův seznam (1993)

Famózní dílo! Při sledování jsem zažil několik emočních bouří od smutku a strachu přes beznaděj až k nenávisti a strašné zlobě. Velice dobře zvolený černobílý obraz umocňuje syrovou atmosféru. Poslední hodina a samotný závěr filmu jsou trochu slabší, ale na nejvyšším hodnocení to už nic nezmění.

VALL-I (2008)

Jako jo, po vizuální stránce opravdu skvělé, ale jinak moooc velká nuda. Příběh mě neuchvátil a ten robot mi byl vyloženě protivnej od samého začátku.

Ring volný (2004)

Ševče drž se svého kopyta se neříká nadarmo, aneb Omarovi žeru roli v House M.D. a Meg zase v Městě andělů, ale tady ani jednu ani jednomu...

Chamtiví lháři (2003) (TV film)

Netradiční, ale velmi působivé dílo. O této kauze jsem se dozvěděl až díky tomuto filmu a možná i proto na mě tak zapůsobil.

Chartúm (1966)

Kdyby to nebylo tak dlouhé a utahané... Půlku filmu jsem se nudil.

Hry s časem (2008) (seriál)

Opravdu skvělá série! Běžné i méně běžné záběry natočené vysokorychlostní kamerou - berou dech!

Kdo hulí, ten umí (2001)

Tyhle hustý týpky s obrovskejma kalhotama, péřovkou i v létě a kšiltovkou nakřivo nemusím, ale tohle byla jednoduchá, přímočará, nenáročná a fakt zábavná komedie. Nechápu ty, co se tady pohoršují, že to bylo nechutné, trapné a kdoví co ještě co od filmu s tímhle názvem vlastně čekali. Koukám na to podruhý a pořád mě tyhle madafaka a sanovabič baví.

Poslední legie (2007)

Horší pasáže střídají ty lepší a tak je to celý film - jak na houpačce. Celkově jsem ale ty horší odpustil a film mě bavil. Závěrečná bitka je slušná, vlastně celý závěr filmu je to nejlepší co dílo nabízí. Ben Kingsley mě svým výkonem přesvědčil, zato Aishwarya Rai přesvědčila jen vizáží, ale to zde asi stačí. :-) Angelina Jolie by tu roli snad zvládla lépe. Pod 60% film rozhodně nejde. Ale některý kulisy snad malovaly děti ze slovenské školky místo poledního spánku.

Skrytá agenda (2001)

Kdo má rád klasické akční béčko si přijde na své... Teda aspoň částečně. Akčních scén je na můj vkus málo a jsou hodně odfláknuté, kdejaký tlustý Seagal je na tom lépe. Dabing no teda.. taky stojí za starou bačkoru, aspoň ta verze co šla na Nově. Ale Dolph je prostě Dolph. :-) Navíc na film tohoto kalibru nadprůměrný příběh.