Hon (2012)

Na tenhle film jsem se moc těšila, ale po dvaceti minutách jsem jen zůstala zírat a ani jsem to nedokoukala. Nevim, asi mám na to jinej názor než většina ostatních, protože s tím nějakou zkušenost mám, ale tohle je fakt moc. Uvěřit takovej blábol děcku, který pak řekne před psychologem, že to pravda není a on jí vlastně donutí říct, že to pravda je a od tý chvíle je to už jen kravina, ze který jsem byla akorát tak hodně rozčarovaná. Tenhle film mně zklamal.

Podvodníci (2000) (pořad) odpad!

Tak to je dost silná káva. Viděla jsem leccos, ale takovou jozinu fakt ne... Opravdu nepochopim lidi, kteří se budou těšit na další a další díly, protože panebože proč ? Dělá jim asi dobře cizí utrpení, ztrapnění, ponížení atd... Sh!t

Hačikó - příběh psa (2009)

V den, kdy Hačiko zemřel byl v celém Japonsku vyhlášen státní smutek. Naprosto strhující a dobře natočený film.

Red (2010)

John Malkovich - five stars !

Kawasakiho růže (2009)

Dlouho jsem neviděla tak dobrý český film jako je Kawasakiho růže.Nevím proč, ale když se dobře vystihne " čecháčství", film bude stát vždy za to !

Super (2010)

Čekala jsem od toho více, bez krvavých záběrů to bylo dosti utahané,ale musím dát za tři, neboť masakrové scény byly prostě vtipně a dobře udělané.