Kousek (2018)

Na papire to vypadalo jako moje novr GP, ale realita divaka vyfackuje. Slice chce dost mozna byt o chlup vaznejsi Kung Fury, ale snaha o replikaci osmdesatkoveho cheesu vyzniva dost krecovite a vubec cele je to scenaristicky i rezijne zbabrane natolik, ze mi dalo praci tenhle 'film' vubec dokoukat. Melo to byt zabavne spatne, ale je to bohuzel akorat spatne.

Netvor (2011)

HDTGM. Alex Pettyfer je fascinujicim zpusobem prkenny a cele je to strasna sracka. Bozi.

Ano, Giorgio (1982)

HDTGM. Prisernost, tenhle film ani trochu nefunguje jako romanticka komedie. Hlavni hrdina je kokot bez jakekoli sance na katarzi, stopaz je nesnesitelna a humor je jedna velka krec. Yes, Giorgio oceni asi jen fanousci 'nejlepsiho hlasu'. Jedna hvezda za scenu s drakem, protoze me rozesmala.

Hollyweed (2016) (TV film)

Takova staromilska smithovina, ve ktere Kev ma navic i prostor protahnout i herecke svalstvo. Uvazuju o prispevku, rozhodne bych si totiz dal vice dilu.

G-Funk (2017)

Warren G si vytesal vlastni pomnik. Nastesti ne jen sobe, ale celemu subzanru, ktery otevrel rap celemu svetu.

V oku hurikánu (2018)

HDTGM. Tupe becko, ktere je zabavne predevsim tim, jak spatne vetsina osazenstva hraje.

V pasti času (2018)

Priserna slatanina, takhle si vstup Avy DuVernay do prvni hollywoodske ligy asi nikdo nepredstavoval. Vizualne hnusny film s na dnesni dobu nepochopitelne spatnym CGI. Az na par slusnych scen se tu neni vubec o co oprit.

Body Rock (1984)

HDTGM. Tenhle film je prototypicka a tim padem perfektni osmdesatkova sracka. Svizny a spravne kycovity/doslovny soundtrack, priserny scenar, montaze a pochopitelne taky prkenne herecke vykony. Lorenzo Lamas je v hlavni roli hrozne srandovni a cely jeho dejovy oblouk zcela postrada smyslu, nicmene Body Rock slape a k osmdesatkovemu lolu pridava i misty hodne slusne tanecni sceny.