Vražda v Orient expresu (2017)

Vkusny update klasickeho detektivniho pribehu. Branaghovi to sice tradicne kapku ujizdi se CGI, ale diky skvelemu obsazeni a svizne rezii se je furt na co divat.

Freejack (1992)

HDTGM. Obtizne koukatelny brak, ktery vypada o dobrou dekadu starsi, nez ve skutecnosti je. Jo, a Jagger je drevo.

Batman: Gotham by Gaslight (2018)

Batmanovske Elseworlds aneb Temny rytir versus Jack Rozparovac v devatenactem stoleti. Potesi erkovy rating, solidni pribeh i vytecna hudba, celkove mi to prijde jako vitane osvezeni v linii DC animaku. A tak trochu mozna i duchovni navrat k Mask of Phantasm.

Černé zrcadlo - Železná vůle (2017) (epizoda)

Jako indie kratas proc ne, ale jako epizoda Black Mirror zcela nevyhovujici. Od Sladea cekam mnohem vic.

Mamka a taťka (2017)

Cele je to typicky taylorovsky freneticke a dubstepovity soundtrack opravdu bavi, ale cert vem tyhle filmy bez konce.

Black Lightning - Zmrtvýchvstání (2018) (epizoda)

DC a CW chteji sveho Luka Cage - a dost mozna ho maji. Kostym je sice trosku zatizeny jejich televizni estetikou, ale zapletka s vigilantem, ktery je nucen pauznout duchod, aby se postaral o svoji rodinu, je rozhodne vitanym osvezenim. Jefferson Pierce je charizmaticky a hlavni zaporak je albinsky cernoch. Tohle pojedu dal.

The 75th Golden Globe Awards (2018) (pořad)

Meyersuv uvodni monolog byl prijemne ostry, avsak ten kousek s dorikavanyma vtipama prilis nezafungoval. No a pak se strhlo ocekavane biti se do zenskych prsou, obcas narusene nekolika prijemne podvratnymi vystoupenimi. U Oprah se vyplati zajit si na hajzl a potom treba namazat rohlik lucinou. Celkove lepsi a sviznejsi rocnik nez ten Fallonuv (ten se doufam uz nikdy nevrati), ale dokud se budou resit socialni hashtagy, sesnerovane zabave se neubranime.

Kapitán Bombarďák ve filmu (2017)

Cert vem kabelovkovou animaci. Fantazie vyhulena na jedenactku pro male i velke, respektive naopak. Tra la laaaaaaaa!

Jasnozřivý (1989)

HDTGM. Pani, co jsem to prave dokoukal? Predstavte si zcela uhozeny mix Ghostbusters a cehokoli s mladym Jimem Carreym a dostanete Second Sight. Jen je to cele samozrejme o tri filamrske tridy horsi. Odpad nebo plny pocet, jinak to nejde. Skvela a zabavna sracka.