Planety: Nové obzory (2019) (seriál)

Není to až tak zajímavé. Čekal jsem více. Jsem docela sběhlý v této tématice a mám rád inteligentní dokumenty. Tento jím ale není. Chytří lidé vysvětlují fakta, v tom není nic objevného. Tvůrci (díla) pak přidaj doprovázející efekty. Seriál pro blbečky. Informativní hodnota nulová, jsem překvapen některými recenzemi a Brian Cox je divácky vděčný, ale pro vědu toho zase až tolik neudělal (je to spíše popularizátor).

Pomsta mrtvého muže (2013)

Teda, všichni se tu dost snažili (mám na mysli tvůrce) a závěr byl skoro až emocionálně zdrcující. Váhám, ale... .

Kameňák (2003)

Ano, není to bůhví co. Ale např. paní (slečna, ono, atd. ) Kleopatra, významná to kritička, tomu dala odpad. A já se ptám proč. Paní (slečna, ono, atd. ) Kleopatra totiž v minulosti ohodnotila filmy kvalitativně horší lepším hodnocením. No, a mne by zajímalo, jak to mezi námi soudruhy a soudružkami, vysvětlí. Takže doufám, že paní (či slečna, ono, atd.) se k tomu postaví čelem a obohatí nás svým názorem.

Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

Chvílemi úžasné, chvílemi nudné. Všeobecné nadšení nesdílím. Všechno podstatné už napsali ti prověření.

Pád Bílého domu (2013)

Proč je to v modrých číslech? Vždyť víceprezident a hlavní padouch jsou barevní. A silná ministryně žena. Ti, co neocení tento film pěti hvězdičkami, jsou rasisti, xenofobi a sexisti a navíc nemají rádi asiaty ( v Americe se totiž rozlišuje mezi rasismem a nenávistí k asiatům, asiaté totiž nejsou horkým zbožím ). Všichni co neohodnotili tento film pěti hvězdičkami, jsou zmrdi a odporní lidé za nimiž, když je potkáte na ulici, si musíte odplivnout. Hanba jim.

Něco na té Mary je (1998)

Jako milovník křehkého, subtilního, možná i intelektuálně náročnějšího humoru jsem ze sebe zklamán. Nerozumím proč jsem se u filmu tolik bavil. Můžete mi to vysvětlit?

Frigo na mašině (1926)

Přesně v čase 23:00 min. jsem ukončil přehrávání filmu. Nejsou zde totiž zastoupení černoši, mexikánci a dokonce ani žlutoočka, přičemž v té době, jich na železnicích pracovalo desetitisíce (ne-li více). Například nevím, kolik čínských dělníku a afroameričanů zahynulo při budování železniční sítě, která byla jedním z pilířů silné americké ekonomiky. Ale vím, že být bílým je sprosté. A za celých 23 minut jsem se ani jednou nezasmál nebo nebyl nějak vizuálně obohacen.

Entergalactic (2022) odpad!

Černošská komunita a jejich kultůra mě nikdy nezajímala méně, než v tomto filmu. Film má navíc velmi nízké fps (mezi 8 až 5), takže chvílemi "trhá" oči (srovnej s animovaným Spidermanem, jenž má fps 24).

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Nejlepší povídání o filmech, na které v češtině narazíte. Dokud, ale pánové, kteří jsou někdy uměle korektní, nebudou mít ve svém týmu ženu (nejlépe pak atraktivní, neustále se usmívající a moudře kývající hlavou, kdykoliv někdo z pánů něco řekne), tak Vám nedám ani korunu.

Počítání oveček (1981) (TV film)

Dám přednost těm kvalifikovanějším, co se týče recenze. Na mě moc smutný, ale tím myslím vážně smutný. Kachyňa co se týče deprese ztratil úplně přehled o tom, co se mu děje na place a nabídl film, který mě rozbrečel. A já nerad brečím.