PierrevanH

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 26.8.2018  21:25
    Slender Man (2018)

Až uslyšíš třikrát zvony bít, zavři oči a přivoláš Slendermana. Čtyři pipky si řekli, že je to dobrý nápad a tak postupně mizí, škrtí se, běhají po knihovně atd. Slenderman je bioelektrická bytost, která loví děti a teenagery a jejíž kořeny sahají až k samotnému krysařovi! Nikdo se nesnaží Slendermana zastavit, prostě počkáme, v jakém pořadí kdo umře. Dívka zachrání mladší sestru, tím, že se odevzdá do jeho spárů a nechá se zarůst do stromu. Docela nuda, mohli to natočit určitě lépe.

• 13.8.2018  13:46

Synáček zlobí, zlobí. Snad se toto nikomu nestalo v reálném životě a zůstalo jen u snových představ režiséra.

• 10.7.2018  12:48
    Frankenstein (1994)

77 % ? No nwm, takhle verze Frankieho se mi moc nezamlouvá. Některé scény působily až komicky.

• 24.5.2018  22:47
    Bez doteku (2013)

Nelíbí se mi zničený životy mladých žen, hlavně když má být hlavní hrdinka "nevinná" a divák s ní má soucítit.. tomuhle příběhu ale nevěřím... Vágnerová uvěřitelnější charakter než zmíněná hlavní postava Jolana.

• 30.4.2018  01:29

Z pohledu komiksového světa jeden z nejzábavnějších filmů, co jsem viděl. Ve své kategorii tak za mě plný počet.

• 26.2.2018  00:55

Travolta má v tomto filmu vlasy jako panáček z lega :) Btw se z něj víc a víc stává vosková figurína (2018 rulez). Příběh nic moc, šlo to určitě natočit lépe, ale na druhou stranu vyloženě nenudí. Slabší průměr.

• 24.12.2017  03:52
    Medvědi (2014)

Hezký to bylo :)

• 5.12.2017  12:30
    Smradi (2002)

Franto ty seš stejně príma kluk...a vy jste zas jak kouzelnej dědeček z pohádky...né, ty seš ten černej cikán, co mi rozbil auto! Pro mě obstojný film s kvalitním obsazení, hlavně rodiče se mi líbily. A podívejte se, co vyrostlo ze smrada Jana Ciny.

• 13.11.2017  11:44
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

A teď si zkuste představit, že Kajínek skutečně střílel a byl jediným chladnokrevným vrahem, který byl v osudný den na místě vražd. Fenomén kolem jeho osoby mi přijde absurdní a pokud je skutečně vrah, tak jeho hraní jenom dokazuje, že je absolutní manipulátor a velmi nebezpečný člověk. Jako zastánce teorie, že je Kajínek vinen, jsem ochoten do malé míry připustit, že možná pravdivá není. Jsou toho samého schopni jeho zastánci? Moc mi to nepřijde, spíš i kdyby se k vraždám přiznal, tak někteří budou stále tvrdit, že je nevinný. Moc bych si přál, aby to byl nevinně odsouzený člověk, nikdy nevraždil a já měl jen hloupý názor na jeho osobu... jenomže takhle to v životě nechodí, v mém určitě ne.

• 19.9.2017  00:02
    Anna Nicole (TV film) (2013)

Těžko říct, zda si vůbec Ann Nicole zasloužila mít vlastní životopisný film.

• 1.3.2017  16:35
    Wolf Creek 2 (2013)

Úvodní scéna s policisty nemá chybu...Pak následuje zběsilá podívaná bez nějakého většího příběhu. Hlavní zabiják má své kouzlo :)

• 12.2.2017  21:33

Je mi líto, že to musím říct, ale jedná se o sentimentální blábol Bolka Polívky, téměř nekoukatelné. Trochu mi to připomínalo rovněž špatné Sněženky a machry po 25 letech, ale i těm bych dal přednost.

• 31.12.2016  16:46

Zdena Studenková i ve svých letech vypadá sakra dobře :)

• 23.11.2016  10:27

"Jednáte s lidma jako s dobytkem" Silný příběh s předními českými herci na motivy skutečné události s přesnou atmosférou vesnického života starších dob a s režimem, který na desítky let totálně zmrzačil vývoj České republiky a negativně zasáhl do mnoha lidských životů. Doporučuji film ke shlédnutí,ale bohužel pochybuji, že jeho forma a styl vyprávění dokážou v dnešní době oslovit široké publikum. Za mě jedno z nejlepších děl vůbec, a to nejen české kinematografie.

• 8.8.2016  13:20

Pokud vezmu v úvahu celou sérii - První dva díly nedostižná klasika Johna Camerona, Třetí díl je pro mě "recyklace" prvních dvou bez nějaké větší invence, Čtvrtý díl prvotní a obdivuhodná snaha o jiné pojetí příběhu (co se stalo po soudném dni) a teď tu máme pátý. Terminátor Genesis se snaží o vlastní příběh, ač bylo nutné zasáhnout i do předchozích dílů, konkrétně prvního kvůli změně minulosti, tak aby mohl být odvyprávěn nový příběh (v podstatě ve stylu prvních tří, ale s tím rozdílem, že byl zasazen do současné doby). Ač se snesla kritika na tento počin, podle mě to po zvážení všech okolností tak špatné nebylo. Po Arnoldovi v jeho letech snad ani nelze víc chtít, nová verze hybridního terminátora s člověkem taky nebyl špatný nápad. První tři díly však vynikali nezapomenutelnými vynikajícími akčními scénami a udržovali diváka v napětí. Tady se podle mého místami až moc mluví a epických scén je poskromnu. Celkově Tři * a půl.

• 8.8.2016  13:00

Troufám si říct, že byl natočen snímek, který toho nemá s původním filmem z roku 1993 mnoho společného. Z Tyrannosauruse a Raptorů - hlavního nebezpečí z prvního dílů - se v Jurském světě stávají pomalu zachránci lidí proti geneticky modifikovanému zabijáckému dinosaurovi. Jde však stále o zábavnou podívanou a navíc je pochopitelené že publikum pro rok 2015 bude mít jiné nároky než měli diváci na počátku 90. let.

• 10.1.2016  05:42

Nebudem si hrát na schovávanou. Film je film Quentina Tarantina a v dnešní době by k tomu tak měl divák přistupovat. Klíčovým výběrem herců počínaje, příběh prolnutý vynikající hudbou konče, ale rovněž také začínaje :), kdy Tarantino prezentuje svou vytříbenost pro vhodné zvukové interpretace následované rychlým spádem příběhu (ač trval tři hodiny, tak v kině mi to ani nepřišlo) sice místy promixovaný až zbytečně do absurditiy zavánějící brutalitou a krví :), jde o zajímavý počin, který nemůžu hodnotit vzhledem k očekávání a naplnění jiným počtem než 5*, jiné hodnocení není přípustné. Django na mě možná ani po prvním shlédnutí takový dojem nezanechal. 10. 01. 2016 5:40 hodnocení ráno po akci

• 9.3.2015  14:05
    Interstellar (2014)

Uchvatný a nádherný film.

• 8.1.2015  16:45

Zajímavý film v výbornými hereckými výkony. Hodně mě překvapili Mark Ruffalo a Steve Carell, který ukázal, že jen pro komediální role ho je velká škoda.

• 18.12.2014  03:07
    Nařčení (2012)

Lol, tak snímek je natočen věrně podle skutečnosti, což dokládá reálné video na youtube. Nepochopim jednání těch lidí, nedozírná hloupost prostě.

• 6.11.2013  01:21

Oproti prvnímu dílu šílenější podívaná, více známých herců, který se objeví i třeba jen na pár minut, ujetý nápady a hlavně super zážitek :) Jsem rád, že si někdo v Hollywoodu může dělat co chce - Rodriguez zase jede. Ještě bych měl dotaz na všechny ty rádoby filmové odborníky, kteří zde kritizuji obsah a zpracování filmu, a co jako čekáte od filmu s názvem machete zabijí???

• 1.10.2013  22:07
    Šmejdi (2013)

Jo, hodně důchodců nemá moc pod čepicí, ale to rozhodně není důvod pro to, dělam s nimi to, co dělají firmy v tomhle dokumentu. Je mi z nich na blití, kvůli takovýmhle lidem je svět horším místem.

• 27.9.2013  13:57

Špatný nápad vyměnit Jiráka za Štěpničku, film vznikl spojením dvou kreslených asterixů, ale nemá ani na jeden z nich. Úplný fiasko to ale není, tak dávám dvě hvězdy. Dabing je jinak šílenej :)

• 8.9.2013  13:17

Nerozumím kritice tohodle filmu, příběh se prostě musel posunout jinam a tím pádem ztratit atmosféru předchozích dílů. Žádný fiasko to nebylo a ve výsledku mi to přišlo lepší než trojka...

• 28.8.2013  12:45

Jakože mám rád srandu, ale tohle bylo už moc :)

• 22.5.2013  11:08
    Drive (2011)

Na druhé shlédnutí musim uznat, že jde o supr film proložený excelentní hudbou a replikami mezi hlavními herci, kdy lze vidět, že méně někdy znamená více :)

• 10.5.2013  17:39

Film, který si tolik kritiky snad ani nezasloužil...

• 28.4.2013  00:13

Nejvíc jsem se bál příběhu, když jsem slyšel že dcerka má zachraňovat rodiče. Nakonec byl podle mě příběh slušný, ale zběsilé střihové sekvence a místama monotónost příběhu, např. spoiler: scéna, když se Neeson prostřílí ke své ženě, to trošku sráží dolů. Jinak Bryanova ostražitost je stejně jako v předchozím díle perfektní. Je to horší než první díl a jde spíše o průměrnou podívanou, já ale za hlavní herercký ansábl jednu hvězdu přidám ;)

• 27.10.2012  22:34

Do kolen jsem z toho nešel, ale po těch letech dobrý ;-)

• 21.9.2012  19:07
    Okrsek 49 (2004)

Tenhle film je jedná velká oslava hasičství, ale jinak podle mě žádný terno :(

<< předchozí 1 2 3 4 5 6