Hlava nehlava (2006)

Moja veľmi dobrá, takmer na dotyk priateľka mi ten film odporučila a ja nie som sklamaný,ale veľmi spokojný s filmom,pri ktorom nemáte výbuchy smiechu , ale sa celý film usmievate, ako ja a neviem či pod vplyvom filmu si sadám do pol tela nahý ku klavíru a spomenuc si na Belmonda vo filme Muž s Acapulca pobozkám si svoj 44 cm biceps/ žiadne fuj pravda príjemne vonia/ a stále sa usmievajúc odchádzam do hafan a v mžiku usínam.

Quantum of Solace (2008)

Daniel Craig v tejto akčnej víchrici ťahal všetko a všetkých bol s týmto filmom úplne zrastený a ja som nadšený , čo som videl no a ked niekto dá tomuto filmu len dve hviezdičky tak asi ich špori na vianočný strom , alebo nech si pozrie Princeznu zo zlatou hviezdou , ktorá bude asi ich správnou parketou.

Láska za časů cholery (2007)

Ježiš,Mária,Jozef všetkých troch musím spomenuť ved to vôbec nebolo až take odpadové ved ten chlapík čakaním na svoju lásku pretiahne asi 650 žien , čo si myslím, že je oveľa zdravšie a príjemnejšie ako by mal chodiť zhulený,alebo ožratý.A nakoniec sa v 70. rokoch dočká a pretiahne s láskou tu prvú pravú, jasné,že už tam nieje ta mladická iskrá skôr je to už len takové ocicmávání než poriadné milování, ale vždy lepšie niečo, ako vôbec nič.Ta plano som napísal ? Ja dávam tri hviezdičky aj kuštik , že to všetko zvládol bez viagry.

Adamovo tajemství (2003)

Byť či nebyť ? Súložiť či nesúložiť ? Ja som si istý,že jedno aj druhé.Ono sa niečo stalo , ale sa to aj vyriešilo , ale je potrebné sa pozerať na film a nie na uhlí kolem. Lenka to zvládla s prehľadom a výborne to zo striebristým perom napísal kolega igi B.

Let's Dance 2 (2008)

Reku pustim si Step Up 2 a zároveň si aj zdriemnem - a nezaspal som , takže žiaden odpad , ale dve a pol hviezdičky.

Svědkem zločinu (2008)

Moja Kim aj v 55 vyzerá skvele a tu , ako ranená krásna gazela bojuje o holý život v tmavom lese pred svorkou krvilačných kojotov v ľudskej podobe.

Ong-Bak 2 (2005)

Akčna explozia , ktorá v danom žánri ťažko nájde konkurenta.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Hneď začiatkom sa ospravedlňujem , že budem vulgárny , ale okolnosti k tomu to vyžadujú.Včera , ked som prišiel domov mal som absolutne pojebanú náladu a tak som si dal túto filmovú infúziu a po dvoch hodinách ma táto infuzia dala celkom dokopy. Pred štyrmi rokmi som sa zoznámil nie , ako filmár s Emirom Kusturicom a vidiac jeho omšelý a tupý výraz v tvári som sa rozosmial a jemu nechápavému som vysvetlil , že si neviem predstaviť , ako on mohol urobiť tento film. Rozosmial sa aj on a povedal , že jedného dňa mal absolutne pojebanú náladu a tak sa rozhodol urobiť poriadnu filmovu chujovinu. Ospravedlňujem sa ešte raz za autentičnosť mám Vás všetkých rád aj ked nie každého rovnako.

Chaos (2005)

Pripadalo mi to , ako veľmi dobrá šachová partia ,kde Jason Statham v simultánke zvládol s prehľadom všetkých protihráčov.