To, co dýchám (2007)

Zaslúžené štyri hviezdičky, lebo malo šmrnc a správny nádych.

Umučení Krista (2004) odpad!

Tento náboženský horor som si pozrel až teraz,lebo mi ho dali v požičovni,ako bonus za korunu.O otcovi Mela Gibsona je známe,že to je primitívny antisemita,ktorý by nás Židov ukrižoval najradšej všetkých, no a je vidieť, že Mel spadol z vysokého stromu, ale nie ďaleko. No a v tomto filme sa Mel Gibson rozhodol dať poriadne brutálnu nakladačku jednému Židovi a aby ho nikto neobvinil z antisemitizmu ,tak mu dal meno Ježiš Kristus z Nazaretu.

V Bruggách (2008)

Martin McDonagh ubral s Tarantina,pridal Guy Ritchieho a v krásnych Brugách sme videli výborny britský čierny humor.

Spálené vzpomínky (2007)

Tuctový príbeh,ale brilantné herecké výkony Benicia Del Tora oslnivého feťáka a krásne utrápenej Halle Berry ,dávajú tomuto filmu punc výbornej kvality.Ležať v tesnom objatí s krásnou ženou,ktorú milujete a môcť jej masirovať len ušný laloček je zničujúce.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008) odpad!

Hviezdna pechota z Vatikánu atrapa panenky Marie v uniforme.Pôvodne tam mal hrať aj Ježiš,ale niekto bol proti,že on nebol kresťan,ale žid a druhý zas,že vraj vôbec nebol žiadny bitkár a zabiják tak čo by tam robil,ale vraj v 4 bude určite. Žiadna hviezda,ale zaujimavý pohľad,ako asi budú vyzerať nahony ovečiek do svojich košiarov.

Blueberry (2004)

No tak to bolo niečo.Nádherne zobrazene podanie o sile myšlienky,ktorá je neobmedzená.

Hořký měsíc (1992)

Kto miluje len ženské telo ostane do pol tela bez tela.Zaujimavá sexuálna praktika, ked sa žena pred súložou vymočí na televíznu obrazovku, len si musíte vedieť vybrať ten správny televízny program.

Pokání (2007)

Profesionálne je film urobený skvele a bezchybne, ale ja ako človek odkojený doslova na všetkých možných rozprávkových knížkach, kde dobro stále nakopalo zlo do zadku, tak v tomto Pokáni jednoducho nemôžem zniesť ako jeden ľudský hnus, zničil a zabil život dvom krásnym ľuďom. Ako kabalista však verím a som o tom presvedčený, že ich šťastie a nekončiaca vašnivá láska sa našli niekde inde mimo túto realitu a ja som šťastný ich šťastím.

Pořádná rána (2007)

Ani o todo ani o nada.Meno Primitivo z tohoto filmu ako keby celému tomuto snímku predostlalo.Španieli sa rozhodli urobiť americký hamburger lepší ako ho robia američania,ale hamburgeru Georga Clonyeho a jeho partii to nesiaha ani po päty.

Úhel pohledu (2008)

Strhujúco prepracované jazdy tam a späť a vždy s iného uhla pohľadu.Výborne.