Komisař Rex (1994) (seriál)

Jako seriál pro děti by to ještě ušlo, ale když se to snaží tvářit jako detektivka...

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Kriminálka Las Vegas nasadila pro své dva mladší sourozence evidentně laťku příliš vysoko. Navíc "Miami" už je cíleno především na (početnější) skupinu intelektuálně méně zdatných diváků, vyšetřovatelé si navzájem vysvětlují postupy doslova jak pro blbce (tak, aby pochopil i ten poslední divák) a Horatio, to je zjevení hodné telenovely. O českém dabingu už ani nemluvím.

Milionář z chatrče (2008)

Výborný nápad i scénář, solidní herecké výkony, jen těch útoků na divákovi city je až přespříliš, aby nepůsobily místy vykalkulovaně a za to jedna hvězda dolů.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Když se v seriálu objeví celá plejáda českých (a slovenských) herců a nikdo z nich se nepřiblíží ani svému průměru, tak musí být chyba v režii. Některé herecké výkony jsou prachbídné (Polák, Rašilov) a jediné, co si zaslouží pochvalu je titulní píseň (za tu jedna hvězda) a že občas je na co koukat ;-) (a za to druhá hvězda). Je to smutné, ale víc už seriál nemá co nabídnout. Tohle si krásná kniha pana Šmída rozhodně nezasloužila.

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Vraždy v Midsomeru mi hodně připomínají Hercula Poirota, hlavně tím jak málo akce stačí na skvělou zábavu.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

V Česku bezkonkurenční talk show, jejíž kvalita a porce zábavy hodně závisí na pozvaných hostech.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Chvílemi více, chvílemi méně vtipný seriál. Zlatý průměr - neurazí, nenadchne.

Kriminálka New York (2004) (seriál)

Slabší odvar CSI:Las Vegas. Gary Sinise bohužel nedokáže za celý serál ani jednou vystřídat náladu a přesvědčivost některých jeho spolupracovníků se blíží nule.

Čarodějky (1998) (seriál)

Potom, co jsem vypnul zvuk, to bylo na dvě hvězdičky.

Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)

Jako pohádka pro děti možná. Jinak jsou tam všichni tak třeskutě sympatičtí, až je člověk začne nenávidět :-)