Teorie velkého třesku - Série 2 (2008) (série)

Tahle série je také skvělá jako první série, Sheldon je furt stejnej jako v první sérii, Leonard si stále snaží furt nabalit Penny, Howard se vlastně taky snaží nabalit Penny, akorát on se snaží nabalit každou sexy kost, Raj mluví s holkama, ale když má v sobě alkohol, a Penny je furt hloupá ( nechci ju urážet ). Jednak v šesté epizodě byly dvě postavy, které si chtěly nabalit Sheldona, ta Ramona Nowitzki je trochu( nevím jak to vysvětlit, ale to je jedno ), pak ta druhá na konci též epizody byla strašně Cute!!!!!! Pak ta Summer Glau, která je taky krásná. Shrnutí: Tahle série je stejně dobrá jako předchozí. Série 10/10

Teorie velkého třesku - Série 1 (2007) (série)

První série je z prvních tří sérii ta nejlepší,  kde je ten nejlepší efekt pro smích, kdy Leonard získá sexy holku ( Penny ), na kterou bych okamžitě vlítl. Sheldon je nejlepší veleblb, který by mohl být Král veleblbů, nebo velechytráků, kteří neumějí nic jiného, než hrát počítačové hry, číst komiksy a pařit vědu. Howard je docela debílek, který si marně hledá nějakou krásku. Raj ( Ráž ) je němý skrz dívky, a hnedka ve třetí epizodě se pomocí alkoholu, náhodně mluvil s Penny. PS: O Penny už jsem vysvětlil na začátku. Vysvětloval jsem že Penny je krásná jako jako malá štěňátka. Série 10/10

Malý Sheldon - Série 6 (2022) (série)

6. série je prostě super. Přeci jsem neviděl 20,21 epizodu, ale i tak je to boží. Těším se na dvacatoudruhou epizodu teda finální epizodu. Série 11/10

V hlavě (2015)

Moc krásný film, který je přesně o mně ( moje alternativa: vztek, vztek, smutek, smutek, sebelítost, sebelítost, pýcha, pýcha, nenávist, nenávist, závist, závist... )tady je to o dospívání, o vysoce přiblblých emocích, a na konci taky láska, v její hlavě to určitě není stejný jako u mě v hlavě... Shrnutí: Krásná pohádka pro všechny věkové skupiny, zvlášť pro dospívající děti, jako jsem já... Film 11/10

Spider-Man 3 (2007)

Spiderman 3 je taky skvělý film a nevím co si každý stěžuje, jestli tam je  moc násilí nebo moc záporáků mně je to úplně u zadele, každýmu se musí na tomhle filmu něco líbit, mně se třeba libí ten syčící Venom, u kterého je mi úplně kuloví, jestli je svalnatý jako v tom novějším zpracováním nebo jestli je vyhublý jako v tomhle filmu. Jednak nový Green Goblin je dobrej, ale je to celkem zlej mladík, kterej chce zabít Petera Parkera stejně jako tehdejší Eddie Brock, který se pak spojil s Venomem a Sandman asi právě nechtěl zabít Petera Parkera, i když v tom filmu napovidalo tomu že ho chtěl zabít Petera Parkera Shrnutí: je to každého věc na co se kouká, ať si člověk hodnotí, recenzuje, diskutuje o tom jak chce. Tady ten film je o násilí a o mnoho zajímavých záporáků, i když přiznávám, že ten Venom divně udělán, ale to nevadí. Film 8/10

Malý Sheldon - Série 5 (2021) (série)

Od cca té jedenácté epizody je to strašně moc skvělé. Série 10/10

Malý Sheldon - Série 1 (2017) (série)

Já jako velký fanoušek Teorie velkého třesku, chci říct, že tohle je začátek skvělého seriálu. Série 7/10