Thor: Láska jako hrom (2022) odpad!

Thor Láska jako hrom je sice dobrej film, která ale vyznívá spíš jako ujetá bláznivá komedie, která  nehlídá svou hranici a co se týče kvality, tak to spadalo hodně dolů, na to, že jsem při pandemii probrečel X dnů jen kvůli tomu že nevyšlo Thor Love and Thunder, a vzhledem k tomu, že všechno odkládali a já miloval Marvel filmy, tak jsem měl deprese, výbuchy vzteku, a v důsledku toho jsem skončil v léčebně ( Neberte mě za blázna, tam jsou lidi kteří chtějí ostatním lidem pomoci ), ve které jsem byl už třikrát, před pár měsíci jsem tam byl potřetí ( moje soukromí už ani ne částečně znáte ). Teď zpátky k filmu, jak jsem už říkal, tak film mě zklamal, protože sice se Waititi snažil být vtipný, ale vůbec se mu to nevedlo, začátek teorie: ba naopak se beztak snažil dělat film trapným a propadákem, on byl prostě líný natočit další topovku jak Ragnarok, a třeba to nechal točit němomu jinému, který se neumí slušně, a udělal z Lásky jako hrom totální hovadinu, asi konec teorie. Shrnutí: Film byla totální hovadina, a kdybych věděl že to bude taková krávovina, tak bych nebrečel a všechno. A za to, co jsem vám prozradil z mého soukromí, tak dávám hodnocení: ODPAD!!!!!!!!!!!  Film: 0,1/10

Marvels (2023)

Marvels je ( po takové době, pokuď nepočítám třetí Strážce Galaxie a třetího Ant-Mana ) další topovka, co se týče Marvelu... Asi vím že nejsem normální skrzto že se mi Marvels líbily, ale nechápu proč musí být zrovna tenhle film propadákem, když tohle je dobrá dívčí týmovka, musíte to brát z té lepší stránky, že je tenhle film skvělý, objevovatelný co se týče třeba schopností Ms. Marvel ( Iman Vellani ) nebo Monicy Rambeau ( Teyonah Parris ), zajímavý, skvělá byla i potitulková scéna, kde se objevil Hank McCoy/Beast z původních X-Menů, který řekl ( naštěstí ) živé Monice, že je v jiném paralelním světě, takže jako superfilm. Shrnutí: Tohle není propadák, nýbrž jeden z nejlepších filmů páté fáze po Strážcích Galaxie Film 10/10

Deník slabocha (2010)

Deník malého poseroutky je dobrá, ujetá, bláznivá rodinná komedie, která vyšla na motivy stejnojmenné knihy neboli bestselleru... Líbí se mi, jak to je vtipné,🤣🤣, hezky to zapadá do knih, alespoň jak v knize vypadaly všechny postavy, tak i ve filmu vypadaly skoro stejně, co se týče postav  tak některé jsou hrozné ( Fregley, on je takový prase, i v knize byl takový, nebo Manny, který je rozmazlený ( takže tři hvězdy dolů ) ), nebo některé jsou v pohodě ( Angie, která je krásná, nebo Greg, který je borec ( takže jedna hvězda nahoru ) ). Jeff Kinney napsal knihy fakt bombasticky četl jsem skoro všechny díly, kromě pár dílů které mně moc nebavily např. Devítka Výlet za všechny prachy, díl Na Spadnutí, Velká Šance, Samá voda a díl který mě bavil byla Výprava za Teplem a Fakt Smůla ( Takže jedna hvězda nahoru )... Shrnutí: Tohle je skvělý rodinný film, který je zcela vhodný pro děti a mladistvé. Film 8/10

Echo (2024) (seriál)

Echo byl v nějakých stránkách dobrý, ale mě to moc nebavilo, co se týče Daredevila, tak na toho jsem se těšil nejvíc ( takže za něj jednu hvězdu ), Echo byla taky skvělá, co se týče nevhodnosti pro děti a mladistvé, tak udělali dobře, když to bylo krvavý co se prostě týče seriálu tak je docela dost nezajímavý, tohle už Marvel docela přehnal, protože vždycky ( ne úplně vždycky ) musí udělat nějakou volovinu, stačilo to už předloni jak dávali She Hulk, ty vole to byla taková kravina ta She Hulk, ale stejně další kraviny musí dávat, Strážci galaxie volume 3 byly jakžtakž, ale bylo to už trochu na hraně s druhou polovinou filmu, která mě už moc nebavila ( za to že se tady bavíme o předešlých Marvelácích, tak dávám jednu hvězdu ), Marvels jsem zatím neviděl, ale tuším, že mně to bude bavit i ne, What If? 2 sérii jsem viděl tu první epizodu, a líbilo se mi to, Tajnou invazi jsem aspoň nedokoukal, ale byla to poměrně blbost, Ant-Man a Wasp Quantumania, jsem sice psal hodně trapnou recenzi, ale tohle se mi líbilo, na Black Pantherovi jsem byl v kině a líbilo se mi to, Thor Láska jako hrom jsem viděl, bylo to sice dobrý ale taky na hraně s trapností, Moon Knighta jsem sice nedokoukal celý, ale bylo to zajímavé, Doctor Strange byl druhý nejlepší Marvel film roku 2022 hned po Black Pantherovi, Spider-Man Bez domova byl nejlepší film roku 2021, Eternals byli trochu nudní, Shang-Chi zase umí hezký okouzlit její krásou a Black Widow byla také skvělá, ale na nejlepší žebříček filmů roku 2021 bych jí asi nedal... Shrnutí: Viděl jsem první epizodu pak kus druhé a vypnul jsem to, proti Daredevilovi nic zlého samozřejmě nemám, protože Daredevil se strašně proslavil v seriálu od Netflix, byla to Pecka s velkým P. Seriál 2/10

Temný rytíř (2008)

Temný rytíř je další mistrovské dílo ze série Batman, konkrétně z filmové série Christophera Nolana, které vypadá fantasticky... Film je drsný,  akční, film má skvělé zaporáky Two face a Joker udělali skvělou roli a to jak vypadal Two face tak to vypadal sice creepy, ale vypadal hustě, atmosféra filmu je temná, což k Batmanovi patří, když je Temný rytíř, co se týče Jokera tak byl sice skvělý, ale je škoda, jeho představitele který umřel předávkováním se léky ve 28 letech, ale to je život, film byl kvalitní,( co se týče DC filmů ) v pohodě. Shrnutí: Christopher Nolan umí dobře natáčet, takže jako v pohodě, to se ještě musím podívat na Oppenheimer. Film 10/10

Karel (2020)

Karel je sice dobrý film ( jedna hvězda ), ale ty hudební scény mně nebavily, ani jak v mládí, to zpíval sice luxusně, mně tohle ale fakt nebavilo, to je spíš film pro nějaké učitele, nebo zpěváky, zpěvačky, které by to tak padesát na padesát bavilo, to jak maloval bylo nádherné, to by ho nepřekonal snad samotný Alfons Mucha, který maloval taky nádherně, protože namaloval čtyři roční období, ( Moje babička má doma závěsy jaro, jedním z obrazů Alfonse Muchy ), sice jsem celkem ( ironicky) zpěvák, ale tohle není moc můj typ filmu ( takže hvězda dolů ), jednak je to chvilkami dojemný, třeba když má nějaký čas do smrti ( upřímně řečeno nevím co mám napsat ) nebo jak tam zpívají Srdce nehasnou, nebo na úplně na konci, jak tam na pohřbu a tak všechno, a docela mě štvalo jak po něm jely holky ( i když jsem to stejně čekal ), vlastně jediné co zachrání ( aspoň trochu ) tuto recenzi, tak je to jak se mi kdysi dávno líbila Charlotte ( takže dávám jednu hvězdu výš ). Film 0,5/10

Spider-Man: Bez domova (2021)

"Spiderman's real name, Spiderman's real name is Peter Parker. Oh, what the f..." Takto začíná „nový” Spiderman, který je strašně skvělej... Mysterio odhalí Spidermanovu identitu, což chudák Spidey nese velice těžce, poněvadž ho např. Všichni fotí atd. Pak to vyvrcholilo, když jeho přátele Neda, a MJ nepřijmou na MIT ( Massachusetts institute of technology ), když uviděl viset Halloweenskou výzdobu a tam byla postavička čaroděje která mu připomněla Doctora Strange, za kterým se vydal, tak se Peter zeptal Strange, jestli není nějaké kouzlo, aby všichni zapomněli kdo je Peter Parker, pak šli do sklepení ( kde se v osmdesátkách natáčel Ekvalizér ), kde Strange udělal kouzlo, které má zapomenout všechny lidi, kdo je Peter Parker, Peter ho tedy přemlouval, aby na Petera nezapomněli jeho přátelé, pak se objevila obrovská trhlina z které proniknou paralelní nepřátelé, kteří už bojovali se Spidermanem v jejich paralelním světě... Úplně pochvaluji akci, brutalitu, dojemné scény ( které byly například při scéně, když umírala May, nebo na konci, když všichni měli zapomenout, kdo je Peter Parker ). Podle mě se strašně povedly ty role např. Alfred Molina jako Doctor Octopus, nebo Willem Dafoe jako Green Goblin, tohle se neomrzí! I hodní hrdinové jako Spider-man jsou boží. Taky se mi líbilo, když se po čtrnácti letech a po sedmi letech vrátili Tobey Maguire a Andrew Garfield. Shrnutí: Celkově je to zajímavé, má to very-good příběh. Film 100/100

Cobra Kai - Série 2 (2019) (série)

Cobra kai Druhá série je taky super topovka, která je skvěle akční, napínavá, má to opět příběh, líbí se mi jak mezi sebou soupeří jak Senseiové, tak i studenti, taky se nám tu objevily nové postavy, jako jsou John Kreese ( Sensei z původního Cobra kai ), Tory Nichols ( Holka, co chvíli chodila s Miguelem, později se rozešli, protože si ho přebrala Sam, v posledním díle druhé série Samanthě ublíží, ale ne tak hrozně, co Robby udělal Miguelovi, protože Robby Miguela shodil z druhého patra, což způsobilo zlomeninu páteře. ). Shrnutí: Druhá série už to trochu přehnala tím koncem, jednak ale v pohodě, protože tenhle seriál ještě zbožňuji, nejvíc se mi líbí postavy Miguel a Eli aka Hawk. Série 11/10

Cobra Kai - Série 1 (2018) (série)

Cobra kai první série je fantastická, nostalgická, co se týče původní série Karate Kid, tak se vrátili Johnny Lawrence, Daniel LaRusso, a na konci série se vrátí John Kreese, jednak mimo původní sérii má Cobra kai dobrý příběh, je to napínavé, někdy umí rozesmát, je to zajímavé, a doporučuju to dětem od 12 let, hned v první epizodě tam řeknou hodně vulgární slovo ( které začíná na ”p„ ) ale tohle nemusí být jenom pro starší děti, ”děti doporučuji koukejte se na tenhle seriál, žádná cenzura, kromě násilí„ většina postav jsou sympatické, hlavně Miguel. Shrnutí: První série jako každá jiná, jinak řečeno začátek dobrého seriálu. PS: zbožňuju Jestřába a Miguela. Série 9/10