Kung Fu Panda 4 (2024)

Jako dobrý film, to uznávám, Tai-Lung měl sice o trochu větší prostor než ostatní zaporáci z minulých dílů, sice je to škoda, ale to nevadí. Panda furt baví svými vtipy i trapnostmi, nová postava Zhen byla celkem v pohodě, chameleoka byla dost zlá, dětem bych nedoporučoval si tuto postavu zamilovat. POZOR! SPOILER! POZOR! jednak režisérům že dali aspoň do závěrečných titulků pět postrachů, jsem za to vděčný. Film 9/10

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Tak tohle byla doslova dějepisná topovka. Jako cestovat časem do Starověkého Egypta, Řecka nebo dokonce způsobit časový paradox, fakt husťárna. Dobrý Animák. Film 10/10

Malý Sheldon - Half a Wiener Schnitzel and Underwear in a Tree (2024) (epizoda)

CBS konečně vydali první epizodu sedmé série, a vypadá to skvěle, každopádně jsme se této série dočkali a doufáme, jaký bude ”krátký„ vývoj celé série, sice bych byl radši kdyby ta série měla 22 epizod, ale furt lepší něco než nic. Epizoda 10/10

Titanic (1997)

Můj oblíbený film, škoda že se nevešly do topky. Film 10/10

Podfukáři 2 (2016)

AŤ ŽIJÍ KARETNÍ TRIKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ztracené město (2022)

Otravný film, který všem zavrtá do hlavy píseň The Final countdown. PS: Nic ve zlým lidem, kteří mají rádi obyčejné dobrodružné filmy, mně tohle moc extra nebavilo, ale Uncharted mě docela dost bavil. Film 1/10

Psí domov (2019)

Film je strašně dojemný ( mě se to netýká, mě to moc nedojímá ), a doporučuji ho všem, kteří mají rádi filmy typu Neuvěřitelná cesta. Film 10/10