Stranger Things (2016) (seriál)

První série je vždycky taková normální, docela o ničem. Děj: Ve městě Hawkins, ve kterém se dějí podivné věci,se sice po jednom chlapci slehne zem, ale objeví se dívka, která vládne silami, které jako by byly z jiného světa. Postavy: Nejvíc Cool podle mě jsou: Mike Wheeler, Eleven ( Jedenáctka, El, Jane, pokud neumíte někdo anglicky!!!!!! ) Jim Hopper, Nancy Wheelerová, a právě Will Myers on je Strašně Cute!!!!!! Kvalitní tato série celkem je, Série 8/10 Jo jo jo, ono se nám to ještě vylepšuje... Od podivného Willova zmizení uplynul téměř rok. A život v Hawkinsu se ještě nepodařilo uspořádat. Ani zdaleka. Eleven se nám tu ještě vylepšuje, ještě nové postavy Mad Max uuuu ta je mňamí, Billy...tak to je celkem slizák, Nancy je také mňamí, ale ta už tu je od první série!!!!! Tato série je ještě lepší než první série, 9/10 No ty „vole”!!!!!... To je také Strašně moc skvělá série... Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. Jak se tam vloupali do té ruské základny No ty Vado!!!!!!!!! A jak tam je ta Sexy kost Robin Už rači dost nadávek, sexuálních narážek atd... nechci aby ste mě někdo nahlásili To teda nechci!!!!!!!! Prosím ne!!!!!!!!!!!!!!!! No nic. A to finále, jak tam byla Suzie ( OMG, ta je prostě Cute) hezky tam zpívali Limahl - NeverEnding Story (hudební videoklip) (1984) R.I.P Billy chudák, jednak to byl slizák Čtvrtou sérii ještě dokoukám, Ze tří sérii která se mi líbí jsou všechny Opravdu jsou to všechny série!!!!!! 9/10 Stranger things 4 je nejlepší série, no ty bláho, to je prostě Cool. Těsně před jarními prázdninami se do Hawkinsu vrací temnota. Čeká nás nová porce hrůz, děsivých vzpomínek a taky úplně nové nebezpečí, ze kterého tuhne krev v žilách. První díl kromě konce byl o ničem, druhou epizoda si nepamatuju, třetí epizoda byla už dobrá, jak Eleven m**la tu holku bruslí a jak pak řvala ( tak po tomhle mi běží mráz po zádech), čtvrtá epizoda je celkem lepší, po té minulé epizodě s tou bruslí si Jane přidělá na problémech a pak naštěstí přichází ten nějaký doktor ( zřejmě z její minulosti ). Shrnu to: od té páté, šesté epizody to je nejlepší. Série 17/20 Shrnutí: Toto je jeden z nejlepších seriálů všech dob už se moc těším na pátou sérii, která přijde přiští rok Seriál 43/50

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Stranger things 4 je nejlepší série, no ty bláho, to je prostě Cool. Těsně před jarními prázdninami se do Hawkinsu vrací temnota. Čeká nás nová porce hrůz, děsivých vzpomínek a taky úplně nové nebezpečí, ze kterého tuhne krev v žilách. První díl kromě konce byl o ničem, druhou epizoda si nepamatuju, třetí epizoda byla už dobrá, jak Eleven m**la tu holku bruslí a jak pak řvala ( tak po tomhle mi běží mráz po zádech),  čtvrtá epizoda je celkem lepší, po té minulé epizodě s tou bruslí si Jane přidělá na problémech a pak naštěstí přichází ten nějaký doktor ( zřejmě z její minulosti ). Shrnu to: od té páté, šesté epizody to je nejlepší. Série 17/20

Spider-Man 2 (2004)

Tak tady to je Nejlepší Spiderman hned po No way home, Amazing Spidermanovi a Spidermanovi, Mary Jane je pořád Sexy, Tobey je taky pořád krasavec, záporák Dr. Otto Octavius je nejlepší záporák, J. Jonah Jameson taky škodí Spidermanovi. Jednak ve filmu to bylo dobré: Tobey Maguire je tu opět coby Spider-Man, který jako jediný může zachránit New York. Skvělý fyzik, dr. Otto Octavius (Alfred molina), se nešťastnou náhodou promění v zuřivé, osmiramenné monstrum, Doc Ocka. Superinteligentní robot s chapadly na jeho zádech ovládá jeho mysl a nic nemůže zastavit práci na silném elektrickém zdroji. Město volá svého hrdinu na pomoc, ale Spidey nikde není! Být dál Spider-Manem je pro Petera Parkera (Tobey Maguire) téměř nemožné a on se musí rozhodnout, jestli opustí studium a lásku svého života, MJ (Kirsten Dunst). Jenže když Doc Ock unese MJ, aby se dostal ke Spider-Manovi, Peter Parker nemá jinou možnost. Vrací se zpátky do akce plné dobrodružství a vzrušení, jaké ještě sám nezažil. Shrnutí: to bylo fantastické!!!!!!!! Nově Film 15/20

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Ten film Spiderman Paralelní světy je krásně naanimovaný animák, Miles Morales je taky borec, stejně jako je Spiderman, tak i on, a já mu závidim tu další sexy kost Gwen Stacy, já bych ji hodně znásilnil, ( omlouvám se že tak mluvím, ale ona je tak krásná, že? ). Doporučuji všem. Shrnutí: Film je dobře udělaný, a líbí se mi ta Gwen Stacy a nejen kvůli ní je film tak sexy... Film 20/10

Kung Fu Panda (2008)

Kung fu panda je nejlepší animák pro děti, který musí zabavit i Klingony ze  Star treku Hihi, ne... Kecám tenhle film musí mít rád opravdu každej ( pouze tady ten díl je nejlepší ), je to vtipný, nemusíme se ničeho bát, je to prostý skvělý... Po ( jméno hlavní postavy ) je nejlepší dračí bojovník z celé Číny, kterej se mi nejvíc líbí, je to borec vole!!!!!!!! co byste pak od něj čekali, že vám nakope zadky, to je fakt... Shrnutí: Jednička je prostě nejlepší, dvojku nemám rád, kvůli těm sk****ným flashbacků a trojka je lepší než dvojka, ale není lepší než jednička. Film 10/10

Avatar (2009)

Avatar je první nevýdělečnější film všech dob který ale není podle mě lepší než Marvel,  DC, Star Wars/Trek a Rychle a zběsile, tady ty filmové série jsou podle mě ty nejlepší, které jsou mnohem lepší než nějaké ty ptákoviny ( i když je pravda že u dvojky jsem tam recenzoval, že dvojka byla dobrá, ale taky byla, ale jenom o trošičku víc, jednak je to celkem kravina )  Film 4/10 PS: Jsem vychaný, že ano?

Rychle a zběsile (2001)

To je přesně ten typ filmu, který je závodní, ale přitom nejlepší, já přeci moc tady tyhle filmy nemusím, ale tady to je fakt boží, Paul Walker, který byl pouze v tady tom díle, ve čtvrtém, v pátém, šestém a sedmém díle ( teď nevím jak to bylo ve dvojce a trojce, ve kterém z nich  byli a nebyli Paul Walker ( Brian O' Connor ) a Vin Diesel ( Dominic Toretto ), tak byl strašně dobrej a boží, stejně jako Diesel... Moje dvě nejoblíbenější postavy z té série Shrnutí: Tenhle film je fantastický, ale není až tak nejhorší, ale není to až tak lepší. Prostě je to nejlepší. 7/10

Strážci Galaxie (2014)

Strážci Galaxie je rodinný biják na který se nezapomíná, mají fajn soundtrack, skvělá akce, skvělá sprostá slova, dobré scény, skvělé efekty, dobře udělaný film... Star-lord je podle mě moc přiblblej Walkmany, starými filmy, jeho hudba mi nevadí atd.jednak je to borec, Gamora ta je moc vražedná, Drax ten je zrovna takovej typ „lidí” kteří se chovají jako blbečci, Rocket to je má nejoblíbenější postava toho týmu, taková malá „krysa” ( nebojte, vím že je to mýval, teda „nenechám se terorizovat rostoucím pařezem a mluvícím mývalem!! Co je mýval? Mýval jsi ty, blboune!!!! ) která fůrt nadává, a Groot je povaha opakujícího „Sheldona, který je taky ukecaný, akorát že Groot říká I'm Groot ( já jsem Groot ). Záporák Ronan je strašně dobrý záporák, a je bezohledný stejně jako Thanos, akorát slabší. Shrnutí: to je nejlepší a jedinečná marvelovská komedie,( takže nekopírujte prosím!!!!! ) z kterého budete mít veliký zážitek. Film 10/10

Amazing Spider-Man (2012)

„Who Is Spiderman? I'm Peter Parker and I'm Amazing Spiderman ( Kdo je Spiderman? Já jsem Peter Parker a jsem úžasný Spiderman ).” Celkem skvělý film, který „překvapí” i Spidermanovské fanoušky, fantastická hudba, ale prostě tadyten Spiderman je druhý na mém seznamu oblíbených Spidermanů ( Tom, Andrew, Tobey ), a je celkem cute, a to moje máma říkala, že Andrew je slizák, ichtyl atd. Jednak záporák Lizard je cool a Emma Stone je taky strašně cute. Shrnutí: Amazing Spiderman je jeden z nejlepších komiksových adaptací vůbec, a také je to nejlepší Spiderman, který byl kdy natočen. 9/10

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Doctor Strange a Wanda jsou strašně dobří. Sám Raimi je nejlepší režisér. Velice dobré, v mnohovesmíru šílenství se fakt vydařilo, to je prostě nostalgie pro ty kteří si pamatují,  první tři Spidermany, tak to je prostě minulost, kdy vlastně Raimi natočil ty tři Spidermany, kteří byli hned po No way Home ty nejlepší, Raimi je prostě legenda přes Spidermany. Dávám za tady ten Raimiho výkon 8/10