Válka světů (2005)

Zajímavý film, prvotřídní efekty, o kterých to vlastně hlavně je, přitom také solidní drama muže chránícího svou rodinu :) Sice mi některý věci čas od času přišly trochu nesmyslný, přesto je to ale film, na který se klidně kouknu znovu.. BTW jsem tady jedinej, komu přijde Dakota vyloženě ošklivá??

Země zatracených (2006)

Válečné scény mi přišly přirozený, uvěřitelný, ovšem zbytek už byl horší. Herecké výkony slušné, ale ty dialogy, ty zabily většinu filmu. Samuel i Jessica super..

Jménem krále (2009)

Zajímavý nápad, typicky české podání - často dost stupidní dialogy, podbarvení hudbou jen při "akčních" scénách a že by to nějak zvýraznilo děj, to se vážně říct nedá. Děj byl na "detektivku" poměrně jednoduchý, pár zvratů by rozhodně neškodilo:) Navíc už i začátek a konec jsou neskutečně povídací a na můj vkus příliš staromódní, nebát se trochu experimentovat, mohlo se tohle dílko dostat mnohem dál..

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Ano, je to hodně divný, takovej psychedelickej úlet se jen tak nevidí. Nemám tušení jak na člověka působí drogy, ale sledovat tohle bylo zajímavý, často i sranda.. Vedlejší postavy Tobey Maguire a Christina Ricci parádně oživili trochu jednotvárné drogové excesy, ze kterých je navíc parádně poznat, kde vzal Depp průpravu na Jacka Sparrowa :)

Polojasno (2009)

Moc hezký, vtipný i dojemný, jak už to pixar přece jen umí. Jen ty kočky a psi nemuseli být tak moc roztomile vypadající, tyhle přeslazený animovaný zvířátka zrovna moc nemusim.

Superman 3 (1983)

Hloupý děj, extra stupidní robokonec, je docela smutný, kam se tahle série dostala..

Sedm životů (2008)

Nádherný, hluboký film, zpočátku sice docela matoucí, ale o to víc dojemnější na konci. Will Smith je neuvěřitelný a ty medůzy jsou opravdu pohádkové. :)

Jeskyně (2005)

Hvězdička je za trochu překvapivý konec jinak tuctového šablonovitého neděsivého hororu/thrilleru (vážně?). Ploché postavy a často stupidní dialogy atmosféře taky moc nepomáhají. Mimochodem vážně by parazit člověku pro přizpůsobení do podzemních jeskyní nechal narůst křídla??

Little Red Riding Hood (1997)

Nechci kazit prozatimní 100% hodnocení svým amatérským názorem, tedy zůstanu jen u komentáře. Na můj vkus to bylo až moc umělecké. Z filmu je sice cítit jeho síla, ale takovýhle expresionismus není zrovna můj šálek čaje. Pomyslné 4*