Až tak moc tě nežere (2009)

Romantická komedie o vztazích je asi tak 'pravdivá' jako knihy typu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Brutálně derivativní běčková fantasy, jež ale dobře doplňuje zavedenou mytologii. A v níž opět řádí božský Nighy.

Peklo s princeznou (2009)

Jiří Mádl a Tereza Voříšková dodávají poněkud rozvařenému pohádkovému ději energii a šmrnc.

Pochyby (2008)

Snímek, který vás ohromí hereckými výkony (nejen) ústředního dua a naštve absencí uspokojivých odpovědí.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Proti podobnému Život je krásný sice Chlapec nemá šanci, ale svou porci hrůzy naservíruje uspokojivě.

El Paso (2008)

Příběh o lidských slabostech a nesnázích ničím nepřekvapí. Stojí a padá s půvabnou Irenou Horváthovou.

Nenarození (2009)

Podřadný horor s pořádnou kráskou je dobrý jenom k vyplašení vašeho útlocitnějšího doprovodu.

Růžový panter 2 (2009)

Místy nesnesitelně trapná komedie. Nenáročné diváky možná pobaví. Fanoušky původní série urazí.

Sex Drive (2008)

Z nápodoby teenagerovských taškařic trčí lacinost. Když už nemáte po ruce Superbad, pusťte si radši Prcičky.

Marley a já (2008)

Nic pro cyniky. Ale milovníky psů a neokoralé divácké duše Marley píjemně pobaví a spolehlivě dojme.