Krotitelé duchů: Říše ledu (2024)

Bylo to lepší než jsem čekal, i když jednička byla furt lepší. Byly tam dobré momenty které měli atmošku fakt skvělou a někdy i trochu děsivou.  Líbilo se mi že tam byly všechny staré postavy, dávalo to takovou dávku nostalgie, samozřejmě i původní znělka nesměla chybět. Celkově tenhle díl byl spíš o postavách než o duchách, těch tam bylo minimum oproti třeba prvnímu dílů. Hlavní mínus byl záporák ten mohl mít výbornej potenciál, byl děsivej, mocnej a lore byl docela fajn. Ale bohužel byl tam asi na 10 minut, kde přišel zmrazil vše a potom ho v hasičárně dojebali, ale co se dá dělat, tak už to chodí. Nejlepší věc ve filmu byli stopro mini marshmallowni ty byli cute a funny. Takže dávám tomu 7/10

Vocasy na tripu (2023)

Nejvíc vtipná a random pičovinka co jsem za posledních pár let viděl, tolik funny scén a hlášek že to ani není možný,  nadává se tam neustále a člověk se musí furt smát. Je tam prostě vše od sraní, zabíjení králíků až po ukousávaní pér. Prostě je to masterpiece xddd

Americké psycho (2000)

Nevím co si o tomhle filmu myslet, je tak šilenej a brutální že jsem se až divil co se tam zrovna děje. Jinak ale v celku dobrá podívaná, není to sice baleův nejlepší film to vůbec, ale hrál to sakra dobře, někdy až výborně, prostě chladnej, doslova psycho vrah, a těch hlášek a legendary scén co tam je,  no prostě paráda. Užil jsem si to. 7/10

Počátek (2010)

Větší brainwash jsem nezažil, znovu dokonalý film od nolana. Miluju jak vždy jeho filmy jsou jedinečný a koukám vždy na něco nového. . Nechápu jak tohle někdo může vymyslet. 10/10

Dokonalý trik (2006)

Dvě věci: miluju kouzla, Největší plot twist co jsem kdy viděl a (bale je fcking amazing)

Berlín (2023) (seriál)

Lepší jak druhá půlka la casa de papel.

Duna: Část druhá (2024)

Tpč.... film byl už od začátku nabitej akcí, to prostředí a vše okolo vypadá tak nádherně že to není ani možný, každá scéna byla dechberoucí a vyborně natočená, hudba tak geniální že mi dávala instantě husinu, i celkově každej zvuk byl tak jedinečnej a výraznej že to byla slast pro uši (hlavně když přivolávaly červíky hehe) dál taky po příběhové stránce jak se postavy vyvíjely/měnily po celej film bylo fakt zajímavý sledovat,a vztah Paula a Chani žeru je skvělej a nemám co vytknout, prostě film roku.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Nemám slov, už od první chvíle jsem byl překvapen jak kvalitně je to natočené, kamera je božská. Atmosféra byla celou dobu vynikající a zároveň nepříjemná. Hojer nemohl být líp zahrán, krutý psychopatický vrah z kterého jde nechuť a hrůza, pokaždé jsem měl husinu když byl na scéně. I samotný Markovič byl zahrán skvěle, prostě sympaťák, měl jsem ho rád od první chvíle co byl na plátně. Strašně se mi líbilo jak na začátku ukázali jiný případ a na konci ho vyřešily, taková věc tomu navíc dodávala větší atmosféru, že jste chtěli už znát jak to dopadlo. Rozhodně nejlepší seriál co jsme kdy natočili a těším se na další projekty.