• Pohádka

Barbar Conan (2011)

Veľká spokojnosť, akcia od začiatku do konca:)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

No nie je v mojej moci dať menej ako 5 hviezdičiek. Nemožno tvrdiť, že tento film, posledný, bol čerešničkou na torte, našlo sa tam mnoho nedostatkov, hlavne efekt 3D bol úplne nulový. Ale ak človek ide do kina s tým, že nemôže očakávať 3D zázraky, tak spokojnosť je možná a v celku pravdepodobná. Týchto 5 hviezdičiek dávam hlavne kvôli tomu, že život s Harrym Potterom bol plný zázrakov a fantázie, bezpochyby to najsilnejšie, čo ma vo filmovom a knižnom svete postretlo. Preto ja vravííííííííím "Ničeho nelituji":))))

Vánoční výlet (2009) odpad!

Ach jaj.Dopozerala som to dokonca,len kvôli tomu,aby som mohla hodnotiť. Hodnotím ako odpad, oničom dialógy, herecké výkony na zaplakanie.Ale ak človek nič neočakáva, tak nemusí byť sklamaný, len škoda strateného času.

Souboj Titánů (2010)

Škoda, na 3D sa určite neoplatilo,ale inak pekný príbeh, dosť krátke trvanie filmu, ale aspoň ma nebolel zadok z toho sedenia:).Mne sa to páčilo, veľa so starými Titanmi to nemalo spoločné, ale nevadí, zážitok to bol pekný.:)

Alenka v říši divů (2010)

Od začiatku do konca som bola touto rozprávkou nadšená..Každá scéna, každé slovo spôsobilo vo mne chuť pozrieť si to ešte raz, počuť slová ešte raz. Jednoznačne prichádzam na chuť Burtonovým filmom..Odporúčam všetkým ľuďom, ktorí milujú rozplývanie sa svetom fantázie. Zážitok z tejto rozprávky, vo mne ostane zapísaný ešte veľmi dlho.

Kniha přežití (2010)

Ako laik musím povedať, že mi v tomto filme vôbec nechýbala akcia, zahľadela som sa na príbeh, ktorý ma strhol so sebou, nechýbali mi priame súboje, išlo o vnútorný boj a ten bol úchvatný. Prišla som si na svoje a vôbec neľutujem čas strávený v kine.

Avatar (2009)

Šla som na Avatara s tým, že zažijem sci-fi nevídané. Dá sa povedať, že táto moja predstava sa splnila, veľmi podarené scény, zaujímavý dej. No jedna vec ma dosť zaskočila, toľko romantiky som nečakala a keďže som duša romantická, nevadilo mi to, ale prekvapilo určite. Zaujímavé myšlienky, premakané vyhratie sa na detailoch. Možno o trochu viac akcie by padlo vhod. Ale aj tak 5 hviezdičiek.:)