• Rodinný

Medvídek Pú: Krev a med II (2024)

ABSOLUTNÍ MASAKR!!!! Neměl jsem žádná očekávání, protože první díl byla směšná jednohubka. Ale vůbec jsem nečekal, že to tvůrci dokáží pojmout tímto stylem. Kryštůfek Robin se snaží vyrovnat s masakrem před pěti měsíci, chodí na sezení k psychiatrovi a nikdo mu o zvířátkách nevěří. Do té doby než se opět vrátí. Druhý Pooh má velice brutální začátek, který ihned překonává všechny scény z jedničky. První hodinka je nesmírně zajímavá detektivka s občasnými zajímavými killy. Poslední půl hodina na párty jsou absolutní hororové žně. Výborné gore, nezapomenutelné hlášky. Dejte mi hned třetí díl! Největší překvapení tohoto roku a nejlepší slasher posledních deseti let! 10/10!!!

První znamení: Přichází satan! (2024)

Miluji originální film, miluji tento prequel. Při scéně s upálením jsem skoro nedýchal, něco tak děsivého a intenzivního dlouho nedostanu z hlavy. Film není vhodný pro slabší povahy. 9/10

Superžena (2024)

Nejlepší film Evy Toulavé. Milá a občas i vtipná komedie, která není úplně trapná a to je posun oproti jejím dřívějším filmům. Matouš Ruml je perfektní a rychle to uteče. Fajn překvapení

Madam Web (2024)

Nechápu ty negativní recenze. Vynikající komiksový film, daleko lepší než nové filmy od marvelu. 9/10

Noční koupání (2024)

Kraťas byl povedený, ale tento celovečerní film natočený 10 let poté je také perfektní. Napínavý, děsivý. Už teď mohu říci, že to je a bude jeden z nejzajímavějších a nejkvalitnější hororů v roce 2024. Skvělá práce. 9/10

Eliška a Damián (2023) (seriál)

Tento seriál nás velice překvapil a líbil se nám