Muži v černém 2 (2002)

Tak tohle pokračování..... nooo asi ne. Slabší průměr.

Muži v černém (1997)

Slušný triky, humor zvládnutý a masky jsou pecka (oscar). Ale jinak to na mě působilo tak, že mediální humbuk okolo filmu je až moc zbytečně velký.

Nekonečný příběh (1984)

Nepřekonatelná legenda!!! Nostalgie jak se patří. Masky, triky vše naprosto dokonalé. Při vzpomínce na film se ukázala i slza v oku a letím si to hned pustit.

Fantomas se zlobí (1965)

Pokračování legendy francouzské komedie... Víc není potřeba dodávat. Platí stále to co jsem napsal v hodnocení prvního filmu s Fantomasem.

Fantomas (1964)

Nestárnoucí legendární klasika. Louis de Funés a Jean Marais jsou perfektní 👌 Je skvělé, že tajemství, kdo se skrývá opravdu pod maskou Fantomase není dodnes známo. Navíc už jen to, že Jean Marais hrál dvojroli, kde jedna z nich byla právě Fantomas přidává na snímcích opravdu porci napětí a zvědavosti. Za to klobouk dolů.

Aquaman a ztracené království (2023)

Skvělá akce, luxusní efekty a....... A to je vlastně všechno. Na Jamese Wana je to málo. Ten film je fakt tupej jak páťákova tužka. Škoda té vizuální krásy.

8. míle (2002)

Tohle šlo mimo mě. Ale pro znalce tohoto žánru to bude pecka.

Godzilla vs. Kong (2021)

Jsou to dost dobrý digitální orgie. Ale to je asi vše.... Žádná hlava, žádná páta, nic mezi tím. Nechápu proč vlastně vznikl tenhle film a scénář. Ovšem pro milovníky barviček a afektů to bude záživné.

Brickleberry (2012) (seriál)

Je to taková sprostá blbost až je to vlastně pecka. Víc takových prosím.