Smrtonosná zbraň (1987)

Nyní máte všichni právo mě bičovat, mučit a podříznout, ale tolik klišé a ten scénář…. no já vám nevím. Oblíbená kultovní klasika mě upřímně nepřekvapila ničím co by mě ohromilo nebo nadchlo natolik abych mohl říct že tento film si zaslouží víc než tři hvězdy. Mel Gibson se mi líbil a obsazení není špatné ale celkový film je průměrný americký akčňák.

Barbie (2023)

Na co jsem se to díval panebože….,pardon ale pokuď nejste bláznivá feministka s velmi špatným vkusem na filmy tak se na tohle rozhodně nedívejte. Margot Robbie a Ryan Gosling jsou proste top značka ale ten film má tak špatný scénář a pointu, že celý film je prostě "něco" co se snaží být "něco víc". Dvě hvězdy a to kvůli Ryanu goslingovi a Margot Robbie, jinak velké zklamání.

Oppenheimer (2023)

No dámy a pánové je to tu, ukrutný snímek pana Nolana je tady a říkám vám že ze 3 hodin jsem si myslel že se stala čiste 1. Film má úžasné tempo, které je zajimavé a dramatické obvzlášť hudba, která ve mně vzbuzovala úzkosti a tlukot srdce v obrovské míře. O kinematografii ani nemluvím, nejlepší co jsem kdy viděl. Chris. Nolan prostě vlastní moje srdce a tenhle film s ním (doporučuju zajít na IMAX). pět hvězd.

Počátek (2010)

Když jsem byl mladší, kvalita filmu mi unikala přímo před obličejem. Pořád jsem si jen říkal jaká zmatená “věc” je tenhle film, ale teď už jsem starší a plně rozumím úžasné kvalitě filmu nejen obsazením ale velmi nadčasovému hereckému výkonu většiny herců např. Tom Hardy či Cillian Murhy či Leo Diccaprio. Pět hvězd.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Zatraceně…… už v prvních minutách filmu jsem věděl že vážná role kterou hraje Jim Carrey bude něco. Krásný zamilovaný film do kterého se může divák vžít, protože nebudeme si nalhávat všchni máme někoho na koho chceme zapomenout……