Ďáblův advokát (1997)

Posedlost ambicemi v podání jedničkového Keanu Reevese jakožto advokáta je opravdu něco, ale mistr Al Pacino si ukradl záři reflektorů jen pro sebe a mně to absolutně nevadí. Opravdu skvělý námět i scénář, možná bych jen trošku změnil herečky a bylo by to pravé ořechové. čtyři hvězdy

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Mám-li být upřimný… tak tenhle film je ten nejhorší atmosférický mafiánský film vůbec, to ale neznamená že film je špatný, právě že naopak. Film běží na jákemsi zvláštno zvláštním principu, který není zas tak špatný, ale nepotěší. Stále si ale myslím že film stojí za shlédnutí. čtyři hvězdy

Fighter (2010)

Pro všechny imbeciloidní idioty co tvrdí, že tenhle film je jeden z nejlepsich vykonu Christiana Bala… tak se běžte bodnout. Film má výbornou kinematografii, působí opravdu reálně a hodně přesvedčivě, ale tohle je blbost. Nuda, blbosti a znovu nuda dvě hvězdy

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Absolutní topovka, Fincher se zvládl poprat i s knižní předlohou která je sice o kousek lepší, ale Daniel Craig i Mara jsou opravdu výborní. Jediné co bycj vytknul je konec, který bych trošku poupravil ale hádám že takhle to Fincher prostě má rád vzhledem ke koncům jako u jeho ostatních filmů viz. Sedm (1995) pět hvězd absolutně zaslouženě.

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Nic osobního,verbala rád nemám ale poprvé v životě s ním musím souhlasit. Po hodině mě začala bolet hlava i prdel z toho jak obrovská blbost to byla. Zklamání pane Scorsese….zklamáni…

Dobrý Will Hunting (1997)

Úžasný film Matta Deamona a pana Aflíčka,který nádherně zobrazuje jak někdo dokáže být tak odporný buran a zároveň génius. Bohužel jakmile nastupuje Williams tak film začíná nabírat na příběhu což se trochu táhne a jistý střed ve kterém se nic nedeje je až moc dlouhý ale jinak jeden z těch lepších a kvalitních filmů, který má co nabídnout

Requiem za sen (2000)

U hodně filmů zmiňuji jak jsou nehezké, smutné či depresevní, ale tohle je opravdu moc. Doposud nejodpornější a nejdepresivnější film co jsem kdy viděl…..prosím všechny lidi aby se na tohle podívali aby zjistili jaké to je být v roli odporného feťáka. pět hvězd ale musíte mít silný žaludek.

Parazit (2019)

Nápad filmu jakožto temná komedie s originálním a zajímavým nápadem se mi z první části líbila, JENŽE je nápad špatně použitý s zvláštním scénářem který mi prostě nesedí, hlavně boomerská korejská mamina je na mě prostě moc. Celý film jede z jednoho bodu do labyrintu hovadin, naštěstí kamera a hra s prostředím je dobrá. Tři hvězdy, ale doporučuju jen pro lidi co hledají něco speciálního leč složitého.

Schindlerův seznam (1993)

Představa toho že tohle se doopravdy dělo mě mrazí. Bolest kterou jsem cítil při dívání se na tenhle film byla stejně skutečná jako jakákoliv jiná bolest. Všem lidem tenhle film nemuzu vic nez doporucit, slz bylo tez dost. Tenhle film je umeni samo o sobě.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Málo kdy se stává že druhý díl býva lepší než první, ale tomuhle filmu se to povedlo. Z blbých klišé na které se bolí dívat, se stal docela zajímavý vtipný a dobrý film. Konečně jsem se na to dokázal dívat aniž bych si nemusel pokládat dlané na obličej a říkat na co se to kruci dívám. 4 hvězdy