Asterix a Obelix: Říše středu (2023)

No tak jsem velice rozpolcena. Asterixe a Obelixe miluji, naprostá nostalgie. Kostými skvělé, dobře natočené, (rozhodně lepší než Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva- tam jediné dobré byl pravý "Obelix "). Ale obsazení je hrozné a dabing naprosto šílený.

Cesta domů (2021)

Tento film je jednoznačně nejlepší a nejsilnější že všech tří.  První cesta z města je spíše komedie pojednávající o útěku od starostí, druhý cesta do lesa je spíše romanťárna o holce, která chce spasit svět a její alternativní rodiče mají problémy kvůli "drogám" , ale tento poslední je opravdu nejlepší, s nejlepším dějem a příběhem.

Díra u Hanušovic (2014)

Z komedie tam nebylo nic, řekla bych. Spíš drama, které dělá z Moraváku zaostalé tupce. A děj v podstatě taky žádná sláva.

Po čem muži touží (2018)

Příběh není zrovna originální, ale v podání Anny Polévkové to své kouzlo má.

Šeptej (1996)

Za mě celkem nuda. Kromě žárlivého gaye v podstatě žádný příběh.

Cool Girl! (2023)

Upřímně slečny moc nemusím. Nic osobního, prostě celkově nemusím ty nové "celebrity", co jen natáčí co jí, dělají a kam chodí, přitom talent žádný a děcka je uctívají.  Ale moc nechápu tady ty vulgarismy a nadávky. Do osobního života je mi (nám) prd a náhodou za mě herecké výkony všech tří slečen byly velmi dobré! Musíme si uvědomit, že to nejsou herečky, které vystudovaly školy, ale influencerky. A já jim všem třem ty role věřila. Ano příběh měl někde mouchy, ale za to nemůžou samozřejmě slečny, od toho mají scénáristu / režiséra že...