Prosíme přetočte (2008)

Po téměř dokonalé Nauce je Prosíme přetočte pro mě velkým zklamáním. Některé momenty jsou zábavné, ale objevuje se tu i dost hluchých, nudných míst

Protiklady se přitahují (2008)

Romantická komedie s naprostou absencí humoru. Hlavní myšlenka filmu byla zas ukradena z Listopadové romance.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Neuvěřitelně nesmyslná řež na konci,i když co čekat od Ramba. Alespon jsem se u pár scen nasmál.Hlavně jak se John nechal překecat:-)

Rande na jednu noc (2008)

Výborná romantika s ještě lepšími prvky komedie (úžasná je především dobružná pouť jedné zatoulené, vykoupané,ukradené,... žvejkačky). Dost pobavil výkon Ari Graynor(ta ožralka)-v Americkém zločinu se zbavila Ellen Paige(i možná díky tomu se dostala po bok M. Cery). Cera mě utvrdil v tom,že nehraje,ale prostě je takovej v normálním životě.(Není možný mít 3 stejné role po sobě) Celkově na 4,25*,bohužel na New York je tam až moc podežřelejch setkání.

Renesance (2006)

Vizuálně skvělé, zbytek slabší o dost. Výsledek? Průměr

Sejmi je všechny (2007)

Docela zdařilej filmek s výborným Clivem Owenem a počtem mrtvol vyšším než v Total recall. Pokud se nebere vážně,tak se u něj člověk výborně zasměje (nad tvrďáckými gesty, která bych na Mohsově stupnici tvrdosti ohodnotil 9,5, a nad neprůstřelností hrdiny). V neposlední řadě dokáže nebezpečnost mrkve, pokud se nachází ve správných rukách.

Sherlock Holmes (2009)

Nečekal bych, že se nechám tak lacině oslepit hojnými triky, až nesmyslnými dedukcemi (to by zas nebyl Sherlock Holmes). Ale co, prostě jsem se celou dobu bavil. Pomohli tomu i neustále a vtipně se pošťuchující hrdinové (nedá se nevyzdvihnout výkon Judea Law, který u mě Watsona povýšil na hlavní roli) a na povrch vytažené jejich stinné stránky. Konečně od Podfu(c)ku Ritchie mile překvapil.

Stezky slávy (1957)

Konečně jednou taky krátkej Kubrick. A hned stál za to. I když film moh bejt, ještě kratší o poslední minuty. Poslední scéna mi osobně kazí celkovej dojem.

Špatnej polda (2009)

Velká bída, kterou Cage dokázal vytáhnout až na 3*.