Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 7 bodů
Raptor_1
David Fronk
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Temný rytíř
(2008)
Interstellar
(2014)
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
Atlas mraků
(2012)
Počátek
(2010)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Dokonalý trik
(2006)
Hanebný pancharti
(2009)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(11)
Ťapka
Woitseck
martanol
encantada
Numerobis
luciebenadova
Beeny
19Majkl92
Hilly
Katka_95
Kacule95
Časové pásmo bylo změněno