Buchty a klobásy (2016)

Tak tenhle animák dětem asi nepustíte. S ničím se totiž nesere a v dnešní záplavě animáků je to originální a zábavnej kousek. Jo a ten konec, to byla nádhera, skvost kterej jinde neuvidíte......no možná někde jo, ale v kině to nebude :-D

Králové ro(c)ku (2006)

Králové ro(c)ku a jejich 90 min. cesta za trsátkem osudu mi utekla jako voda. Rockové party se povedly na výbornou a u některých scén se budete válet smíchy.

Kámoši až na dno lahve (2013)

Tenhle film musí potěšit každého fanouška Olivie Wilde, která tu působí přirozeně a moc dobře se na ní dívá. Kromě lehké romantické zápletky se tu prakticky nic moc neděje. Film, tak může někoho začít nudit. To ale nebyl můj případ. Já jsem si tuhle improvizující partičku z pivovaru užil až do dna.

Temná věž (2017)

Hrozně sem si vždycky přál aby někdy někdo Temnou věž natočil, ale představoval jsem si velkolepější zpracování typu Pána prstenů nebo seriálový Hry o trůny. Bohužel toho sem se nedočkal a tak nějak nevim jestli mam bejt vůbec rád, že to vzniklo aspoň v týhle podobě.

Karate Kid (1984)

Když už nic jiného, tak nás Karate Kid naučil dvě věci: Leštit a natírat a za to mu děkujem.

Legenda o Tarzanovi (2016)

No na mě to bylo málo hetero, ale zase musim ocenit, že šlo o novej příběh a ne o něco co už známe. Kámošky to hodnotily jako blbost, ale aspoň se mohly pokochat tarzanovejma břišákama. Každopádně, nevidět to, o nic bych nepřišel.

Hlasy (2014)

Je to psycho, slyšet hlasy, když je ticho? Ledničkář Jerry Vám jistě odpoví 8)

Grimsby (2016)

Nooo jestli máte rádi humor typu "Do koulí mě trefila šipka s jedem a teď mi to musíš vysát" nebo sloní bukake párty přičemž hlavní hrdinové jsou uprostřed dění, tedy přímo ve slonici, tak je to něco pro vás. Prostě místama je to tak debilní až je to vtipný.