Dohráno (2001) (pořad)

Pokud chcete vědět, co vše se stalo v naší první fotbalové lize a v hokejové extralize, tak sledujte tento pořad.

Magion (1984) (pořad)

Pamatuji si, žejako malé dítě jsem na to stále koukal. Byl to komunistický pořad pro malé děti, něco jako je teď "Magická školka", jenže mnohem lepší!

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Jan Kraus sedící za stolem. Červená pohovka a v ní zpravidla tři hosté. Živá kapela v čele s Davidem Krausem (syn Jana Krause). Od roku 2004 do teď (2009) má tento pořad přes 200 dílů!

Vrať se do hrobu! (1989)

Sám si to zrežíroval a ještě si zahrál hlavní roly. Milan Šteindler a podle mne jeho nejlepší výkon, možná i životní dílo :)

Proč? (1987)

Myslím si, že k tomuto filmu stačí jen napsat, že na scénáři se podílel Radek John. Film ukazuje chuligánské "fanoušky" Sparty kterak napodobují fandy Liverpoolu. Ikdyž k fandějí má jejich chování daleko :D

Vášnivý jedlík (2008) (pořad)

Existují restaurace, kde se soutěží v nadměrné konzumaci jídla. A právě tyto restaurace objíždí Adam Richman a snaží se konzumovat "hory doly". Někde ho čekají hory masa, jinde obří pizza, či extra extra extra pálivé omáčky. Je to opravdu veliký jedlík. První série má 18 dílů a druhá 19.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Zdeněk Pohlreich a jeho napravování stravování českého národa. Občas vůlgární (ale není se čemu divit, když vidíte zanedbané kuchyně), občas veselý, ale hlavně oblíbený šéfkuchař šéfkuchařů putuje po putykách.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Travolta a vážná role jde dohromady, dokazuje to v tomto filmu. Podle mne zastínil svým výkonem ostatní herce. Navíc děj filmu je také moc dobrý, až na lítání aut vzduchem při bouračce.

Pod kontrolou (2008)

Kdo čeká, že půjde zase jen o další klasickou policejní vyšetřovačku, tak se mílí. Děj je chytře zapleten a jen malá holčička pozná o co opravdu jde. Vytknout by se dal snad jen pohled na feťáka, který si bodá jehlu kolmo do ruky :D

International (2009)

Zajímavá místa nejen v Tureckém prostředí si vybral pro natáčení režisér Tom Tykwer. Dokonce slyšíte i hučení v uších hlavního hrdiny. Ale střel,které létají kolem a trefí zeď místo cíle, je moc.