Austrálie (2008)

Spousta dobře vypadajících záběrů krajiny i lodí (civilních a vojenských) a doků. Příběh chytlavý, akže se skoro tři hodiny dají vydržet.

Max Manus (2008)

V tomto filmu je ukázána druhá světová válka z pohledu norského veterána, který je pro svou vlast schopen obětovat cokoliv, i vlastní život. Němečtí vojácí se ho několikrát zajmou, ale on jim vždy unikne. Poté se zapojí do Norské propagandy a provádí sabotáže německých vojenských lodí. Několikrát se vyhne smrti, ale většina jeho přátel takové štěstí nemá. Film je navíc dobře natočen...

Hranice (2009)

Od začátku docela zmatený příběh, ptž většinu lidí neznáte jménem, tudíž když se někdo o někom baví, tak nevíte ani pořádně o koho jde. V půli filmu jsem chtěl vypnout přehrávač, ale neudělal jsem to. Na konci jsem ani nevěděl jestli to bylo správné či nesprávné rozhodnutí...

Hanebný pancharti (2009)

Opět jedinečné dílo režiséra Quentina Tarantina. Nemám k tomu slov (ani písmen na klávesnici). Navíc kvalitní hudba a ocenitelné herecké výkony. Ve všech ohledech mistrovské dílo! :)

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

už trochu ohrané, ale s novým nápadem. Jediné, co je nové v tomto sedmém pokračování jsou zhmotněné představy jednoho z trojice

Zataženo, občas trakaře (2009)

hodně zajímavý nápad nechat pršet potraviny :D pěkně kreslené a i příběh je promyšlený

Odpor (2008)

Příběhy podle pravdivých událostí mají vždy co do sebe. Tento je dobře natočen i herci odvedli dobré výkony. Nechybí ani pískání v uších hlavního hrdiny, které známe od doby filmu "Černý jestřáb sestřelen".

Valkýra (2008)

Dokonalé připomenutí doby 2.světové války a lidí, kteří se snažili svrhnout vládu A. Hitlera. Navíc Tom Cruise zahrál svoji roli dokonale.

Saw 6 (2009)

Kdo by kdy čekal, že šestý díl bude takhle vydařený. Překvapil mne svým promyšleným provedením.