Rodáci (1988) (seriál) odpad!

“Třiadvacet večerů , čekal jsem jak vůl. Až hrdina Vitásek odhodí svou hůl!”

Není čas zemřít (2021)

Po Spectre ( který upřímě nenávidim ) jsem se bál. Ale je to perfektní završení “Craigovský ságy”. Co přijde dál si netroufnu odhadnout, ale tady jsem nadmíru spokojenej. Itálie ( DB5 ), Santiago ( Paloma ) , les v mlze ( chudáci Range Rovery) a závěrečná průstřelka bunkrem velká paráda!! A za mě asi “nejstrašidelnější” záporák. Farewell mr.Bond! A fakt mě mrzí, že jsem to neviděl v kině. Kamera a obraz úchvatnej.

Duna (2021)

Epický! Obrovský! Osudový! Duna tak jak má být.

Armáda mrtvých (2021)

Za “pár kaček” na Netflixu dobrý. V kině bych byl nasranej..zlatej Resident s Milou..a taky jako většina nechápu proč je to tak hnusně natočený, že je to uplně blbý by mi nevadilo. Doufám, Zack nebude tvořit nějakej osmihodinovej Directors cut..to bych si taky prostřelil hlavu..

Nikdo (2021)

Má ten dům sklep?

Cosmoball (2019)

Ha! Rusové maj taky nějakýho svýho Rodrigueze, kterej jim točí přepálený barevný šílenosti pro děti. Nebejt to tak kinder, nemít toho “pokémona” na konci a hlavního hrdinu debila, tak by to celkem ušlo. Ale o dost lepší nez to kravina Ochránci s tim kulometnym medvědem..

Za čárou (2021)

Velký špatný. Bejt to natočený v devadesátkách tak asi ani neceknu a schroupnu to na videu. Ale v roce 2021...jen sem čekal kdy se tam zjeví Chuck jako v Expendables a vyřeší to...zápletka strašně mizerná. Postavy uplně nezajímavý..a ten konec...

The Mandalorian - Kapitola 13: Jedi (2020) (epizoda)

Western / samurajskej díl! Beskar versus Ligtsaber! Co dál ? Luke ? Ezra ? A ten “modrej” Velkoadmirál by teda byl pecka..