Holky z vejšky - Série 2 (2022) (série)

Užil jsem si to stejně jako první řadu a ta mě bavila skvěle. Skvěle obsazené, fajn postavy, lákavé prostředí americké univerzity, štiplavé vtípky a nekorektní humor, tomu já neodolám.

Hollywood (2020) (seriál)

Klasický Murphy, je to nablýskané, trošku provokativní, silně zaměřené na sociální tematiku, obsazení je působivé a obrazové zpracování dýchá retro atmosférou. Je to současně pocta i kritika světa Hollywoodu v té (skoro) nejlepší formě.

Honba za diamantem (1984)

Jedna z nejepších dobrodružných komedií. Sympatický ústřední pár, exotické exteriéry, rychlý spád i hravý humor. Nedílná součást mé videotéky.

Honba za klenotem Nilu (1985)

Kdyby nevznikl první díl (tak by asi těžko vznikl druhý, ale slovní hříčky nechme stranou), možná bych jednu hvězdičku přidal, ovšem Honba za klenotem Nilu přímé srovnání s Honbou za diamantem neustojí. Pokračování v mnoha ohledech ztrácí a v minimálně jich svého předchůdce překonává.

Honey (2003)

Jessica Alba kroutící se v rytmu hiphopové hudby? Tentokráte jde objektivita stranou. Vím, že to nemá skoro žádný příběh, ale je se na co dívat a je co poslouchat.

Honey 2 (2011)

Příběh je vlastně slepenice zápletek ze spousty jiných filmů, ale po choreografické/taneční stránce se Honey 2 má rozhodně čím chlubit, skvěle nasnímané, skvěle zatančené, skvěle propracované a to jsem už "pár" tanečních filmů viděl. 70 %

Hon na čarodějnice (2011)

Taková drsnější rádoby atmosférická pohádka, do které si tvůrci vypůjčili ústřední monstrum ze Zlatého dítěte. Jednoho podívání nelituji, do druhého bych se musel hodně nutit.

Hook (1991)

Klasický pohádkový příběh, který oproti předloze přináší několik změn, které ovšem nejsou natolik drastické, aby výrazněji ovlivnily atmosféru filmu.

Horší než smrt (2010)

Originál mi unikl, takže nebudu srovnávat přímo s předlohou, ale pokud jde o žánrovou konkurenci, jde o průměrný kousek, který nenudí, ani neoslní.

Hory mají oči (2006)

Mně ono heroické finále nevadilo, pokud bych měl k něčemu výhrady, pak k tomu, že záporné postavy neměly dostatek prostoru projevit se. I tak jde o všem o skvělý horor, který může nabídnout přesvědčivou atmosféru a neutuchající napětí.