Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Ach jo, takto zmršit něco co v minulossti bývalo velkolepé. Úvod ještě slabší než jsem původně čekala a plné na sílu dovlečených woke prvků.

Životní trefa (2022)

Moc krásný film o důvěře, naději a vzestupu nadejného basketbalisty.Adam Sandler moc hezky dozrál a jsem ráda, že se konečně oprostil od těch připitomnělých komedií jaké měl ve zvyku hrát.

Původní (2013) (seriál)

Právě jsem začala sledovat a je to skvělý seriál! Tématika upírů a čarodějníků mne nikdy nebrala jako teď (Snad jen s jedinou vyjímkou Harryho Pottera)

Ambulance (2022) odpad!

2 hodiny z celého filmu se odehrávají pouze v sanitce, kdy je celou dobu honí zhruba 200 policejních aut 2 vrtulníky a kolem všechno vybuchuje. Policajti však nejsou schopni je jakkoli odříznout, zastavit a nebo dohonit a tak je z toho snad ten nejnudnější akční film jaký jsem kdy viděla. Nebyla jsem schopna ani dokoukat a dávám odpad!

Batman (2022)

Není nutné vytvářet stále další Batmany. Jeden Batman s ohromný B již byl natočený Christopherem Nolananem.

Anne Boleyn (2021) (seriál) odpad!

Co je to sakra za příšernost??

Moulin Rouge (2001)

Jeden z nejlepších filmů pro chlapce i dívky. Písničky jsou chytlavé, hlavní hrdina největší slaďouš a na konci jsem plakala :(.

Zoo - Cesta do L.A. (2022) (epizoda)

Ty herecký výkony jsou otřesný a těžko můžu vůbec hlavním představitelům věřit nos mezi očima.