Rare Exports (2010)

Finové a Norové mě nepřestávají udivovat! kde na takové super náměty chodí? Úžasný film až do poslední chvíle. Nikdy jsem nečekal že se můžou ve filmu objevit prvky komedie, hororu a fantasty bez toho aniž by vznikla béčková sračka. five star!!!

Vejška (2014) odpad!

Negativistická sračka bez jakéhokoli motivu, čím dál více se mi zvedá kufr z českých filmů. Asi je to dobrý způsob jak zabodovat u mladší generace a konečně jim ukázat že bez fetu to prostě nejde. Odpad!

Kameňák 4 (2013) odpad!

Kinematografický fekál... kdybych mohl tak dám záporné hvězdičky

Babovřesky (2013) odpad!

Je mi zle, ze scénáře, trapného humoru, amatérských hereckých výkonů a prostě všeho. Kdo proboha sponzoruje takové sračky které v poslední době Troška dělá? Nechápu že se nepoučí z předešlých propadáků a prostě se na to nevysere! Pohádky ať klidně dělá ale ať se nesere do něčeho co mu prostě nejde...

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Zjednodušeně řečeno nejdelší trailer v historii. Nechutně dlouhý příběh o ničem, který začíná mnoho dějů bez konce, předpokládám, že je to nejdelší reklama na film který teprv příjde. Jelikož se mi první trilogie Pána prstenů líbala tak tenhle film přejdu a budu dělat, že jsem nic neviděl. Jen potajnu doufám že pokračování už bude mít konečně pořádný děj a hlavně strhující závěr stejně jako u většiny dílů z trilogie. Ubohé 2 hvězdy že si s tím dali takovou práci.

Dredd (2012) odpad!

Zkopírované vydání o rok starší akční sračky jménem The Raid. Vzhled hlavního hrdiny je jak trapná parodie na marvel, děj absolutně O NIČEM a nějak jsem se nedočkal těch úžasných efektů které slibovaly trailery. Zhrnuto podtrženo: ztráta času!

Bitevní loď (2012)

Celou polovinu filmu jsem byl zařezany do křesla a zíral a hltal kazdou minutu, kdyz pak po polovine přišli super komba jako otačení křižníku na kotvě tak jsem měl sto chutí dát tomuto filmu odpad! Když opomenu pár scén a budu dělat jako by tam nikdy nebyly, tak si zaslouží 4 hvězdy. Chudák Liam Neeson, uz asi nema prachy tak hraje aj béčkové role. V celém filmu byl tak třikrát.

Zátah: Vykoupení (2011) odpad!

větší akční hovadinu jsem ještě neviděl hrdina na styl rambo vsechno vydrzi a vsechny vyliská, a kdyz uz de někoho vyliskat tak je to tak na pul hodiny nudné šalovačky, děj absolutně ONIČEM!!! jedina věc kterou sem si pri tomto filmu pripoměl je jak nechutně se bydlí v paneláku a jak moc nesnáším ty hranaté králíkárny jménem panelák.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Podprůměrná ztráta času. Absolutně jednoduchý až nudný děj jediné povzbuzení v této parodii na film byl ten červ jinak nic. No jo no i mistr tesař se někdy utne, kdybych neviděl Karlíka a továrnu na čokoládu nebo Alenka v říši divů tak bych si myslel ze reziser je uplny retard. No co dvě hvezdy z milosti musi stacit.

The Divide (2011)

Absolutně strhující děj a plno nečekaných zvratů. Člověk by nečekal v co všechno lidská rasa dovede zdegenerovat. Psychologické filmy moc nemusím ale tenhle stojí za to.