Robinsonovi (2007)

Opět jsem se zase jednou vrátil do ,,opravdu pohádkového světa". Film umí skvěle vtáhnout do děje a výbornou zápletku.

P.S. Miluji Tě (2007)

Poměrně dobře provedená romatická, americká komedie. Dobré propracování a děj(zápletka).

Marie Antoinetta (2006)

Prostředí a děj by byli zvkvělé a co mi v tom to filmu chybělo byla akce... Celý film sem se těšil, že aspoň dobití Bastily bude pěkně udělané, ale čekal jsem zbytečně... Jediné co bylo, že přišel sluha a oznámil útok králi Ludvíkovi. Jinak obsazení ,,spider-manky" Kirsten Dunstové do hlavní role, byl vítečný tah.

Krvavý diamant (2006)

Takto dobře, realisticky propracovaný film jsem dlouho neviděl a náležitě jsem si ho užil. Leonardo DiCaprio opět nezklamal a pobavil. Viděl jsem to před 14dni a těšim se až to uvidím zase. Fakt je, že se na to rád dívát v teple obývacího pokoje, na vlastní kůži bych toto prostředí opravdu zažít nechtěl. Doporučuju !!!

Ray (2004)

Ta hudba, kterou hrál ke konci, byla výborná.

Venkovský učitel (2008)

Na mě trochu moc PSYCHO... Ale herecké obsazení a typicky české prostředí je výborné !!!

Tobruk (2008)

Miluju české filmy... A tenhle se opravdu povedl !!!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Můj nejoblíbenější seriál... Sleduji každý díl s očekáváním, co zas to tvůrci vymysleli...

Mr. Bean (1990) (seriál)

U Mr. Beana se vždy člověk zasměje, i kdyby ten díl viděl po 50..