XR

okres Senica
Law Student

<< předchozí 1 2 3
    • 23.8.2016  23:01
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Vyzerá to ako 30 rokov zabudnutý seriál, ktorý nakrútili Steven Spielberg s Johnom Carpenterom, kým Stephen King ich zásoboval kokaínom a vymyslel scenár

• 21.10.2014  21:41

Na zamyslenie pekný fim. Trochu mi nesedela hudba v jednotlivých scénach, ale o tom to nebolo..

• 4.8.2014  23:12
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Prvá séria 4,5*, druhá max 3*.

• 10.12.2013  12:24
    Tabáková spiknutí (TV film) (2006)

Konšpiračný "dokument" o tabakovom priemysle (konšpiračné dokumenty = zabitý čas). Selektívny výber informácií s cieľom vytvoriť požadovaný "dokument". Samozrejme, že fajčenie asi nebude liečivé. Samozrejme, že tabakové firmy, ako aj iné firmy majú nejaký marketing. Ďalej iba konšpirácie....

• 1.10.2013  02:56
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

TOP seriál, treba vidieť celé, BITCH !

• 11.8.2013  23:09
    Elysium (2013)

druhá polovica filmu - celé zle

• 10.2.2013  23:09
    Mariňák (2005)

Donnie-darko nesklamal

• 22.12.2012  10:27

Po zhliadnutí SE - 229 min môžem len povedať, že vynikajúce. Miestami sa mi zdali niektoré scény príliš dlhé (ako to asi pri SE býva)

• 4.9.2012  14:26

Kniha od kinga bola výborná, ale toto sa mi ani pozerať nechce :-)

• 4.9.2012  14:07

tento film sa mi spája s jedeným: legendárny beh v mega podpätkoch

• 7.7.2012  01:19

Knihu som nečítal. Liya Kebede + hudba + príbeh - http://sk.wikipedia.org/wiki/Waris_Dirieová

• 25.6.2012  17:19

Originalita, príbeh, strih, hudba.. 4,6 * :)

• 11.6.2012  18:37
    Odsouzení (2010)

Príbeh: *****, Herecké obsadenie:*****, Spracovanie príbehu *** - napríklad od začiatku bolo až príliš do očí bijúce, že sa to celé bude točiť okolo DNA testov.. a ešte aj nejaké iné veci mi tam nesedeli.. Je NEUVERITELNE, ze nevinny človek môže byť odsudeny za vraždu a je NEUVERITELNE, ze Kenneth Waters rukou osudu zomrel 6 mesiacov po prepustení pri nehode... NEUVERITELNE c´est la vie

• 5.6.2012  20:27

Pozeral som SE: 147 min a to sa mi už zdalo trochu "pomalé"

• 22.5.2012  00:49
    Volný pád (1993)

V rozmanitosti pohladov na hlavnú postavu vidím zaujímavosť tohto filmu - preto dávam aj štvrtú hviezdu.. Nie skvelý film, ale zaujímavý..

• 13.5.2012  22:45

podľa môjho názoru postava stvárňujúca Boblinga mohla byť hrôzostrašnejšia, viacej krutý výzor a hlavne Ignác mohol vyzerať oveľa šerednejšie-škradšie. Ale inak tento film považujem za jednu z najlepší knižných adaptácií. Špeciálne oceňujem napríklad hudbu, ktorá výborne vystihuje atmosféru knihy, vid hudbu tu: http://www.youtube.com/watch?v=ZZvu3ZOCcGY

• 13.5.2012  22:07

Nalejme si čistého vína. Ide o staré péčko. Vo svojej dobe mohlo byť výnimočným dielom, v súčasnosti obsahuje len zopár "vtipných" dialógov".

• 16.3.2012  19:31
    Tráva (TV seriál) (2005)

7 sérií som si pozeral asi za týždeň. Prvá a druhá séria dosť dobrá - ****, ostatné slaby priemer, - iba umelé predlžovanie príbehu=***

• 7.2.2012  23:06

Kevin Spacey sa do tohto filmu na túto postavu úplne hodí !! vynikajuci vykon

• 3.2.2012  21:14

Tak tomu hovorím "žiť život" ! Ako napísal Pomo: "Ak ste do snowbordizmu, urobíte sa." :)

• 1.2.2012  20:16

Chcel som dať 4, ale keď sa nakoniec ukázalo, že Patrik to ......,,,, zmenilo to môj názor na 5

• 22.1.2012  02:05

Tretiu * len za snahu venovať sa tejto téme, ktorej sa venuje málo pozornosti. Inak je dokument tak "zvláštne" spracovaný, preto nízke hodnotenie. Perlička: Na Slovensku sa jeden (najväčší) obchodný reťazec zaujímal o možnosť, či by bolo v súlade s právom aby predavačky za pokladňou mali plienky :-O To asi hovorí za všetko, čo sa týka týchto mega-firiem a ich vzťahu k najnižšie postaveným zamestnancom.

• 19.1.2012  22:05
    Bůh masakru (2011)

určite iné ako klasické drámy. Skorej ako taká divadelná hra - ved nie je sa čomu diviť, je to podla divadelnej hry.

• 6.11.2011  20:18
    Love (2011)

Technicky i herecky to bolo dobré. Na slovenské pomery až veľmi dobré (Michal Nemtuda a Kristína Svarinská vynikli pekne), ALE !! OBSAHOVO, nejakým hlbším obsahom nestál tento film za nič. Teda áno, pokiaľ tento film berieme ako komédiu, ktorá má pobaviť ľudí, ktorí sa stotožňujú s najpoužívanejšími vetami a slovami v tomto filme, tak áno, v tom prípade ten film za niečo stojí. Vážne som tento film brať nemohol a verím, že žiadny inteligentný človek tento film nemôže brať vážne - teda ako výpovednú hodnotu o skutočnom živote. Takže to by bolo tak na 1 * !!! Ale keďže v kine som sa ako tak zabavil, hodnotím to ako nereálnu komédiu, ktorá ako tak ušla - opakujem sa - najmä technicky a herecky.

• 7.10.2011  13:53

Vyborny pohľad na určitú časť cirkvi. Dosť ľudí je asi proti, lebo dokument je skorej proti cirkevný ako pro. Ale je to len otazka vykladu a zdroj nekonečných tém na diskusie.

• 27.9.2011  01:21

zaujimave spracovanie obsahovo i vizuálne. K vizuálnej kvalite napomáha i to, že dej sa odohráva v šesdesiatych rokoch.

• 26.9.2011  00:05

vynikajúci knižní príbeh. Filmové spracovanie ujde. Asi si znovu prečitam všetky knihy

• 20.9.2011  23:24
    Nevinnost (2011)

Výborná dráma, prepracovaný scenar. Len tú reklamu na mattoni mohli dať trochu nenápadnejšiu :-)

• 15.9.2011  23:40
    Všemocný (2011)

3,5* Zabaviť sa pri tom celkom (nie po cely film) dalo. Hlbšiu myšlienku však postrádam.

• 14.9.2011  23:39
    Super 8 (2011)

4 len pre to, že mam slabosť pre sci-fi. Inak film ničím špeciálne zaujimavy nebol. Koniec moc happy. District 9 bolo podobne, ale oveľa lepšie.

<< předchozí 1 2 3