6. den (2000)

Zase tak špatné, jak tady každý píše, to nebylo. Prostě průměrná akční záležitost, která ničím nepřekvapí. Zápletka a všechno děje se týkající tu už někdy určitě bylo a jistě ještě někdy bude. Na jistých místech to bylo prostě opakování již známých replik a to filmu zrovna nepřidá. Možná kdyby se na tom zapracovalo trochu víc, tak to mohl být velmi dobrý film. Zpracování budoucnosti a různých technických záležitostí bylo velmi pěkné a dalo se mu i věřit.

Herkules v New Yorku (1970)

Bylo to vážně nic moc. Ale dřív se mi to líbilo a Arnolda jsem svého času měl taky hodně rád. Takže trošku ovlivněné hodnocení...

Klub sráčů (2000) odpad!

První film, který jsem vypnul v polovině kvůli tomu, že se na to prostě nedalo dívat. Do této doby jsem to vždycky nějak vydržel, nebo jsem si užíval to, jak je film hloupý. Tady to prostě nejde. Je to prostě děsný. Odpad! je snad i hezké hodnocení a nemůže vyjádřit to, jak se mi to nelíbilo.

Hledá se Nemo (2003)

Viděl jsem všechny možné i nemožné filmy, které vznikly v počítačovém studiu a tenhle byl úplně nejlepší. Anglická verze super, český dabing snad ještě o chlup lepší. Prostě samá chvála.

Drsný zákon (2000) (TV film)

Až někdy nebudete moct v noci usnout a v televizi poběží jen tento film, tak se na něho rozhodně podívejte. Stojí vám to za to. Pokud si představíte všchny možné i nemožné tematické prvky z detektivních filmů, tak tady je najdete. Působí to skoro jako parodie, ale není tomu tak. Děj je tak nudný, že ač chcete nebo ne, tak vás to je schopné spolehlivě uspat. Pokud však vydžíte až do konce jako já, tak vám dopředu říkám, že to není nutné.

Přežili jsme Ardeny (2003)

Já nemám válečné filmy rád. Válka mi je prostě cizí, nejsem ten typ člověka, který by obdivoval zbraně, případně o víkendech chodil v maskáčích po lese. Proto ani nevyhledávám filmy, kde tomu tak je. Ovšem když už není na co koukat, tak vezmu za vděk vším. A byl jsem tentokrát příjemně překvapen. Komorní atmosféra, žádné akcí nadupané scény. I tak se dá natočit válečný film. To všechno jsou plusy. Mínusem je chudý příběh, který by si zasloužil trochu více rozpracovat. V téhle podobě jsme ho už viděli mockrát v mnoha filmech. I přes tohle všechno, ale musím říct, že se mi film líbil. Za to, že se to filmu povedlo i přes jeho válečnou tematiku dávám čtyři kousky.

Jak ostříhat Adama (2004)

Poprosil bych o zastavení natáčení filmů tohoto typu. Děkuji...

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Blbý a blbější se mi moc nelíbili tak jsem váhal, zda si mám kazit svůj dobrý názor na Jima Carreyho dál. Všechno je ale jinak. Ace Ventura je super, jde o jiný humor než u Blbých a blbějších, mě to sedlo rozhodně o moc líp a i nadále tak u mě stojí Jim Carrey na čelním stupínku mezi americkou komediální sebrankou.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Sranda to je vážně veliká. Zvlášť pro člověka, kterému nevadí pohled na nějaké to střívko či mozek. Tedy i pro mě. Možná bych tomu přiřkl titul Nejlepší "udělej si sám" film všěch dob:-), či něco podobného.

Nepřítel před branami (2001)

Líbilo se mi hlavně autentické prostředí a skvělá atmosféra při soubojích ostřelovačů. Vzhledem k tomu, že válečné filmy opravdu nemusím, tak tento se mi docela líbil.