Napoleon Dynamit (2004)

Absolutní ústřel od reality. Nemohl jsem uvěřit, že takoý svět, v němž se vyskytují tak blázniví lidé jde vytvořit, aniž by to všechno vypadalo jako naprostá blbost. Super kousek.

Na stojáka (2004) (pořad)

Je to odvážný krok. Jinde ve světě tento typ show úspěšně baví mraky lidí. U nás je to věc naprosto neznámá. Najdou se jistě lidi, kterým tento formát bude sedět, ale také tu vystupují vyloženě trapné postavičky. Zřejmě ještě bude chvíli trvat, než to bude u nás taková pecka jako jinde....

Osudový dotek (2004)

Ashton Kutcher mě velice pčíjemně překvapil. Není to jen floutek z MTV. Bylo to vážně skvělé. Je to jako Šestý smysl. Podruhé je ten film ještě lepší.

Román pro ženy (2004)

V poslední době, kdy mě české filmy zklamávaly jeden za druhým se objevil snímek, který mě naprosto dostal.

RRRrrrr !!! (2004)

Za tu prazvěř je jedna hvězdička ještě hodně.

Sexbomba od vedle (2004)

Parádní oddychovka. Docela mě to pohltilo. Jenom jsem se chtěl kouknout na prvních pět minut a už jsem se neodtrhnul. Prostě jsem se příjemně pobavil. A taky jsem se nemohl zbavit dvou pocitů. Viděl jsem totiž zajímavé pdobnosti. Emile Hirsch-Vojta Kotek a Timothy Olyphant-Jack Nicholson před dvaceti lety.

Super Size Me (2004)

Nechodil jsem tam, nechodím tam a nebudu tam chodit...

Svět zítřka (2004)

Bylo to vážně krásně udělané. Tím to ale skončilo. Nudil jsem se, děj mě vůbec nezajímal, neboť prostoučká zápletka to ani nedovolila. Takže za zpracování dávám pět hvězdiček za to ostatní tak jednu. Průměr je tedy tři a to mi přijde akorát.

Terminál (2004)

Hanks a Spielberg. Tato dvojice zaručuje skvělou podívanou. Platí to i tady, ale pro mě tento film ihned po prvním shlédnutí ztratil kouzlo. Ovšem během toho prvního jsem se bavil velmi dobře.

Uvidíme na žíněnce (2004) (TV film)

Tak nejdřív. Oficiální text distributora je zase pěknej blaf. V žádném případě se v tomto filmu nejdená o wrestling, ale o klasickou formu zápasu. Což je dost velký rozdíl, pokud tímto textem chceme někoho informovat o obsahu filmu. Jinak jde všechno podle zaběhnutých pořádků. Tedy, nejprve odstrkovaný outsider se postupně dostává na vrchol atd. Prostě žádná novinka. Ale není to wrestling, ale zápas. Zápas. Jasný?